Roboty budowlane w ramach projektu FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów.

Gmina Czchów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00398642
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00398642/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 14:14
Lokalizacja
Czchów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b60176e-04b1-456d-8037-b042cfb2fec8
Identyfikator
8691291026
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkowePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398642 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Roboty budowlane w ramach projektu FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czchów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660737

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rynek 12

1.4.2.) Miejscowość: Czchów

1.4.3.) Kod pocztowy: 32-860

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.4.7.) Numer telefonu: 14 6621724

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czchow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czchow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b60176e-04b1-456d-8037-b042cfb2fec8

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398642

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00139158

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021- 2027”,

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Roboty budowlane w ramach projektu FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów.

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część nr 3: Adaptacja pomieszczenia sanitarnego na potrzeby utworzenia toalety dla osób z niepełnosprawnościami oraz montaż platformy schodowej w budynku Zespołu Szkoły i Przedszkola w Tymowej. Przewidywana jest przebudowa i remont zlokalizowanej w budynku istniejącej toalety i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1,2,3 znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, tj:
• projekcie technicznym
• w przedmiarach robót.

3.9.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): HOUSE-INVEST Damian Sowa Dębno 173 32-852 Dębno

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691876330

4.3.4.) Miejscowość: Dębno 173

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-852

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 65589,37 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00231886/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 65589,37 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane