Przebudowa drogi gminnej G 832560 dojazdowej do pól w miejscowości Mikstat Pustkowie

Miasto i Gmina Mikstat

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00398688
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00398688/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 14:23
Lokalizacja
Mikstat, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6661b68-9202-4cb0-a7c7-2b4595393387
Identyfikator
5140255464
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty drogoweRoboty w zakresie regulacji ruchu

Wykonawcy

1 przyznane

KAROL WRZECIONIARZKlonowa, PL · lot 0
594 034,49 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398688 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej G 832560 dojazdowej do pól w miejscowości Mikstat Pustkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Mikstat

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854895

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 17

1.5.2.) Miejscowość: Mikstat

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@mikstat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mikstat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mikstat

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej G 832560 dojazdowej do pól w miejscowości Mikstat Pustkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6661b68-9202-4cb0-a7c7-2b4595393387

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398688

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050914/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa drogi gminnej G 832560 dojazdowej do pól w m. Mikstat Pustkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320271

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGP.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem opracowania jest przebudowa drogi gminnej G832560 w miejscowości Mikstat Pustkowie (dz. nr 693/1, 475) obręb 0007 Mikstat Pustkowie – stanowiąca kontynuację ul. Odolanowskiej z m. Mikstat. Droga stanowi dojazd do pól oraz rozproszonej zabudowy w tej części m. Mikstat Pustkowie. Początek odcinka objętego przebudową przyjęto w odległości 5,3 m na istniejącym utwardzeniu mieszanką mineralno bitumiczną, gdzie założono kilometraż lokalny 0+000, a koniec projektowanego odcinka w km 0+995. Długość projektowanego odcinka wynosi 995 mb. Zadanie objęte opracowaniem zrealizowane zostanie na obszarze istniejącego pasa drogowego stanowiącego własność Inwestora.

W ramach zamierzenia polegającego na przebudowie drogi gminnej projektuje się wykonać:
- trasę projektowanej drogi poprowadzić w granicach istniejącego pasa drogowego z wykorzystaniem
istniejących utwardzeń kruszywem łamanym;
- szerokość jezdni 4,0 m o przekroju drogowym ze spadkiem jednostronnym i dwustronnym 2% – wg
planu sytuacyjnego;
- konstrukcję jezdni zastosować wyżej od istniejącej niwelety drogi o wysokość 21 31cm;
- odwodnienie powierzchniowe poprzez zastosowanie spadków podłużnych i poprzecznych na teren
pasa drogowego przebudowywanej drogi ora do istniejących rowów przydrożnych

Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiotowe zamówienie w terminie do 2 miesięcy od dnia podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 594034,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 647523,5 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 594034,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARES Karol Wrzecioniarz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 100307652

7.3.4) Miejscowość: Klonowa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 594034,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane