Opracowanie projektu i budowa budynku garażowego jednostanowiskowego dla OSP Błogoszcz (WPF 2025-2026)

Gmina Siedlce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00398692
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00398692/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 14:24
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03be2e49-b82a-4043-be46-e594505ed117
Identyfikator
8212443829
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398692 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie projektu i budowa budynku garażowego jednostanowiskowego dla OSP Błogoszcz (WPF 2025-2026)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siedlce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582552

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Asłanowicza 10

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.juskiewicz@gminasiedlce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-siedlce

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminasiedlce.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie projektu i budowa budynku garażowego jednostanowiskowego dla OSP Błogoszcz (WPF 2025-2026)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03be2e49-b82a-4043-be46-e594505ed117

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398692

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00069662/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.41 Opracowanie projektu i budowa budynku garażowego jednostanowiskowego dla OSP Błogoszcz (WPF 2025-2026)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372471

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZF.271.40.2026.PJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 786184,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Budowa budynku garażowego jednostanowiskowego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Błogoszcz, ul. Siedlecka 39 (działki o nr ewid. 81/2 i 85/2) - na podstawie dokumentacji projektowej.
2. Szczegółowy zakres zamówienia zgodny z:
1) Dokumentacją projektową,
2) Szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót,
3) Przedmiarami robót opisującymi przedmiot zamówienia.
3. Dodatkowe informacje w Rozdziale III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym bez negocjacji w wyznaczonym terminie składania ofert tj. do dnia 17.08.2026 r. do godz. 11:00 nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane