Modernizacja drogi gminnej nr G 832532 w Biskupicach Zabarycznych
Miasto i Gmina Mikstat
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398652
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398652/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 14:17
- Lokalizacja
- Mikstat, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37c9ef92-2a69-4eb2-9d8d-badecc1a9428
- Identyfikator
- 5140255464
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398652 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej nr G 832532 w Biskupicach Zabarycznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Mikstat
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854895
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Krakowska 17
1.4.2.) Miejscowość: Mikstat
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-510
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@mikstat.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mikstat.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37c9ef92-2a69-4eb2-9d8d-badecc1a9428
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398652
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00288522
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja drogi gminnej nr G 832532 w Biskupicach Zabarycznych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem opracowania jest modernizacja drogi gminnej G 832532P położonej w miejscowości Biskupice Zabaryczne – Hanobry.
1. Opis stanu istniejącej drogi:
Nawierzchnia bitumiczna drogi po sezonie zimowym uległa na odcinku o długości około 400 m mocnym spękaniom i na części odcinka całkowitej deformacji profilu poprzecznego.
2. Opis robót przewidzianych do wykonania w czasie modernizacji.
- Wykonawca realizacje robót będzie prowadził w dwóch odcinkach zapewniając dojazd do posesji po odpowiednim oznakowaniu i powiadomieniu o przewidzianych utrudnieniach.
- Roboty należy prowadzić całą szerokością jezdni poprzez:
- sfrezowanie nawierzchni bitumicznej i częściowo podbudowy z kruszywa na grubość frezowania do 10 cm, materiał z frezowania do wykorzystania na warstwę podbudowy z kruszywa,
- wykonanie robot ziemnych na głębokość do 30 cm i szerokość 4,4 m z wywozem urobku w miejsca znalezione przez wykonawcę,
- profilowanie i zagęszczenie podłoża,
- wykonanie warstwy odsączającej z piasku o grubości 10 cm na szerokości 4,4 m,
- wykonanie podbudowy z betonu C 3/4 MPa gr 15 cm na szerokość 4,4 m,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 grubości 15 cm na szerokości 4,4 m z wykorzystaniem destruktu z frezowania,
- skropienie emulsja asfaltową i ułożenie nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej AC 11S o grubości warstwy 5 cm. Nawierzchnia może być układana na całej długości odcinka tj. 410 m i szerokości 4,0 m,
- plantowanie poboczy z uzupełnieniem do poziomu nawierzchni.
Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiotowe zamówienie w terminie do 2 miesięcy od dnia podpisania umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DROGPIL Michał Pilarczyk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389775283
4.3.4.) Miejscowość: Czajków
4.3.5.) Kod pocztowy: 63-524
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 284626,92 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00347990/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-04
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 284626,92 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |