Roboty budowlane polegające na remoncie (wymianie) balkonów budynku przy ul. Lubartowskiej 49 w Lublinie

ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH W LUBLINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00398748
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00398748/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 14:33
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-850c6b8e-f312-46da-b4b7-b8dcf82132d8
Identyfikator
9461886466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnychRoboty murarskie i muroweBetonowanieTynkowanieRoboty izolacyjneRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

SŁAWOMIR LEŚNICZUKLublin, PL · lot 0
280 105,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398748 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na remoncie (wymianie) balkonów budynku przy ul. Lubartowskiej 49 w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH W LUBLINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430783940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grodzka 12

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-112

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ti@znk.lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znk-lublin.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na remoncie (wymianie) balkonów budynku przy ul. Lubartowskiej 49 w Lublinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-850c6b8e-f312-46da-b4b7-b8dcf82132d8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398748

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016201/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont (wymiana) balkonów w budynku przy ul. Lubartowskiej 49 w Lublinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu (2026/BZP 00233906 z dnia 07.05.2026) prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym na podstawie art. 275 ust. 2 nie złożono żadnej oferty. Wobez powyższego wypełniona została przesłanka art. 305 pkt 2 ustawy Pzp.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 2026/BZP 00233906

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR/2026/01

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie (wymianie) balkonów w budynku przy ul. Lubartowskiej 49 w Lublinie.
2. Zakres prac obejmuje:
2.1. rozbiórkę istniejących balkonów,
2.2. wykonanie płyt stropowych żelbetowych opartych na nowych belkach wspornikowych stalowych, zakotwionych w ścianach,
2.3. dostawę i montaż balustrad stalowych spawanych z poręczami na wymaganej przepisami wysokości,
2.4. wykonanie posadzki balkonów z płytek gres, mrozoodpornych, antypoślizgowych,
2.4. wykonanie obróbek z blachy powlekanej grubości 0,6 mm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262300-4 - Betonowanie

45410000-4 - Tynkowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany Sławomir Leśniczuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430126219

7.3.3) Ulica: ul. Tulipanowa 32

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-827

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 280105,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane