Wymiana instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynku H [lokalizacja: Warszawa, ul. Powsińska].
Centrum Obsługi Administracji Rządowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398768
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398768/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 14:36
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b629645-c8ae-49da-8340-4e414bcb712b
- Identyfikator
- 5213590436
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398768 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wymiana instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynku H [lokalizacja: Warszawa, ul. Powsińska].
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum Obsługi Administracji Rządowej
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142746130
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Powsińska 69/71
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-903
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@centrum.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.eb2b.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b629645-c8ae-49da-8340-4e414bcb712b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398768
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00177443
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wymiana instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynku H [lokalizacja: Warszawa, ul. Powsińska].
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót w ramach realizacji zadania pn.: Wymiana instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynku H [lokalizacja: Warszawa, ul. Powsińska].
2. Opis przedmiotu zamówienia i sposób jego realizacji, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy (PPU).
Zamówienie składa się z dwóch etapów:
1) Etap I – obejmujący wykonanie prac projektowych wraz z kosztami oraz przeniesieniem na Zamawiającego majątkowych praw autorskich i praw zależnych, a także przeniesienia własności egzemplarzy opracowań, w terminie do 3 tyg. od dnia wprowadzenia na prace projektowe z Etapu I.
2) Etap II – obejmujący wykonywanie robót instalacyjno-budowlanych oraz zapewnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych w oparciu o powyższą dokumentację, w terminie do 13 tyg. od dnia wprowadzenia na roboty z Etapu II.
3.9.) Główny kod CPV: 45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
91 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LEGAT-ELTEL Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1182277907
4.3.3.) Ulica: Improwizacji 5
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-992
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 184500,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00289196/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 184500,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |