Remont elementów zewnętrznych budynków głównego oraz terapeutyczno-opiekuńczego Domu Pomocy Społecznej w Łodzi przy ul. Spadkowej 4/6.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00398866
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00398866/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 14:56
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2a301eca-2617-4859-bcd6-89f1b9d5993d
Identyfikator
9471099391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie stolarki budowlanejTynkowanie

Wykonawcy

1 przyznane

TNT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
248 214 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398866 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elementów zewnętrznych budynków głównego oraz terapeutyczno-opiekuńczego Domu Pomocy Społecznej w Łodzi przy ul. Spadkowej 4/6.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

1.3.) Oddział zamawiającego: DPS

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296555

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Spadkowa 4/6

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-232

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: raf@binar.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpsspadkowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a301eca-2617-4859-bcd6-89f1b9d5993d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont elementów zewnętrznych budynków głównego oraz terapeutyczno-opiekuńczego Domu Pomocy Społecznej w Łodzi przy ul. Spadkowej 4/6.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a301eca-2617-4859-bcd6-89f1b9d5993d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398866

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072812/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont elementów zewnętrznych budynków głównego oraz terapeutyczno-opiekuńczego Domu Pomocy Społecznej w Łodzi przy ul. Spadkowej 4/6

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający przeprowadził dwukrotnie postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym.
Pierwsze postępowanie, prowadzone pod numerem ZP/4/2026, zostało wszczęte w dniu 12.05.2026 r. W wyznaczonym terminie składania ofert nie została złożona żadna oferta. W konsekwencji postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Zamawiający przeprowadził następnie drugie postępowanie w trybie podstawowym, pod numerem ZP/5/2026. Również w tym postępowaniu, pomimo jego prawidłowego ogłoszenia i zapewnienia wykonawcom możliwości złożenia ofert, w wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta. Postępowanie zostało zatem również unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Jednocześnie pierwotne warunki zamówienia nie zostają w istotny sposób zmienione. Przedmiot i zakres zamówienia oraz zasadnicze wymagania dotyczące jego realizacji pozostają zgodne z warunkami określonymi w uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/6/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont elementów zewnętrznych budynków głównego oraz terapeutyczno-opiekuńczego Domu Pomocy Społecznej w Łodzi przy ul. Spadkowej 4/6.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TNT sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 726-27-09-803

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 248214 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-17 do 2026-11-15
2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane