Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Słaboszów
Gmina Słaboszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398852
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398852/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 14:54
- Lokalizacja
- Słaboszów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-950d1ba3-1577-42c5-85b5-b72f299f2ebb
- Identyfikator
- 6591222510
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398852 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Słaboszów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Słaboszów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010671
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Słaboszów 57
1.4.2.) Miejscowość: Słaboszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-218
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@slaboszow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaboszow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-950d1ba3-1577-42c5-85b5-b72f299f2ebb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398852
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00406830
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Słaboszów
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część nr 3
1) Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Słaboszów. Budynek Administracyjny Urzędu Gminy w Słaboszowie
W ramach planowanego zakresu robót przewiduje się wykonanie min:
- Docieplenie ścian zewnętrznych budynku
- Docieplenie stropu pod nieogrzewanym strychem
- Wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej drzwi wejściowe
- Wymiana stolarki okiennej
-wykonanie izolacji ścian w pomieszczeniach archiwum
oraz pozostałe prace niezbędne do wykonania zadania wskazane w PFU
2) Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Słaboszów. Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Nieszkowie
W ramach planowanego zakresu robót przewiduje się wykonanie min:
-Docieplenie ścian zewnętrznych budynku
- Docieplenie stropu pod nieogrzewanym strychem
- Zwiększenie mocy instalacji fotowoltaicznej
- Montaż źródła ciepła
oraz pozostałe prace niezbędne do wykonania zadania wskazane w PFU
3) Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Słaboszów. Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Słaboszowie
W ramach planowanego zakresu robót przewiduje się wykonanie min:
- Docieplenie ścian zewnętrznych budynku
- Wykonanie nowego zadaszenia nad wejściem
- Docieplenie stropu pod nieogrzewanym strychem
oraz pozostałe prace niezbędne do wykonania zadania wskazane w PFU
4) Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Słaboszów. Budynek świetlicy wiejskiej w Buszkowie
W ramach planowanego zakresu robót przewiduje się wykonanie min:
- Docieplenie ścian zewnętrznych budynku
- Wymiana stolarki okiennej w pomieszczeniu sklepu
- Zamurowanie istniejącego okna w pomieszczeniu sklepu.
- Opaska wokół budynku
- Likwidacja drzwi zewnętrznych do zaplecza dawnego sklepu
- Wymiana drzwi zewnętrznych do dawnego sklepu
- Montaż instalacji odgromowej
- Docieplenie stropu pod nieogrzewanym strychem
- Montaż instalacji fotowoltaicznej
-montaż źródła ciepła
-montaż przepływowych podgrzewaczy wody na potrzeby przygotowania CWU
oraz pozostałe prace niezbędne do wykonania zadania wskazane w PFU
5) Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Słaboszów. Budynek świetlicy wiejskiej w Wymysłowie,
W ramach planowanego zakresu robót przewiduje się wyk onanie min:
- Docieplenie ścian zewnętrznych budynku
- Wykonanie suchej zabudowy ścian wewnątrz budynku
- Malowanie ścian wewnątrz budynku
- Montaż ogrzewania budynku
-wykonanie izolacji podłogi na gruncie i warstw wykończeniowych
-montaż instalacji fotowoltaicznej
oraz pozostałe prace niezbędne do wykonania zadania wskazane w PFU
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
17 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): REM-BUD Piotr Kołodziejczyk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 9491731886
4.3.3.) Ulica: Żelisławice 69
4.3.4.) Miejscowość: Secemin
4.3.5.) Kod pocztowy: 29-145
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2358391,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00539494/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Na skutek robót zamiennych/dodatkowych polegających na zmianie rozwiązań technicznych/materiałowych powodujących osiągnięcie wymaganego efektu zwiększyło się wynagrodzenie Wykonawcy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Na skutek robót zamiennych/dodatkowych polegających na zmianie rozwiązań technicznych/materiałowych powodujących osiągnięcie wymaganego efektu zwiększyło się wynagrodzenie Wykonawcy.
Zmiana umowy spowodowała wzrost wynagrodzenia Wykonawcy w zakresie:
- roboty zamienne,
- roboty dodatkowe.
5.4.6.) Wartość zmiany: 6479,87
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2364870,87 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |