Budowa oświetlenia na terenie Gminy Głogów Małopolski w ramach projektu "Wysoka jakość przestrzeni publicznych na terenie ROF"

GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00398901
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00398901/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 15:05
Lokalizacja
Głogów Małopolski, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-75a74d76-f3dc-4e8b-bc77-c1d39725631b
Identyfikator
5170038464
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoUliczne słupy oświetlenioweLatarnie uliczne

Wykonawcy

1 przyznane

LINTER ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
933 394,11 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398901 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia na terenie Gminy Głogów Małopolski w ramach projektu "Wysoka jakość przestrzeni publicznych na terenie ROF"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582074

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Głogów Małopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-060

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@glogow-mlp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.glogow-mlp.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/glogow-mlp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia na terenie Gminy Głogów Małopolski w ramach projektu "Wysoka jakość przestrzeni publicznych na terenie ROF"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75a74d76-f3dc-4e8b-bc77-c1d39725631b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398901

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039219/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Budowa oświetlenia na terenie gminy Głogów Małopolski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Wysoka jakość przestrzeni publicznych na terenie ROF” – poprawa bezpieczeństwa publicznego poprzez budowę oświetlenia – Gmina Głogów Małopolski – FEPK.06.01.IZ.00-0010/25 - ze środków programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021–2027, w ramach Priorytetu FEPK.06 Rozwój zrównoważony terytorialnie, Działanie FEPK.06.01 Zrównoważony rozwój miejskich obszarów funkcjonalnych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321854

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1063504,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia na terenie gminy Głogów Młp. dla poniżej wymienionych ulic:
1) Budowa oświetlenia przy ul. Sikorskiego i ul. Gajowej,
2) Budowa oświetlenia przy ul. Jagiełły na os. Niwa
3) Budowa oświetlenia przy ul. Brylantowej na os. Zabajka
4) Budowa oświetlenia przy ul. Krokusowej na os. Zabajka
5) Budowa oświetlenia przy ul. Liliowej i ul. Słonecznikowej na os. Zabajka
6) Budowa oświetlenia przy ul. Młynarskiej
7) Budowa oświetlenia przy ul. Paderewskiego na os. Niwa
8) Budowa oświetlenia przy ul. Spacerowej os. Styków
9) Budowa oświetlenia przy ul. Wiklinowej os. Styków

2. Zakres robót określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
UWAGA: Dokumentacja projektowa i przedmiary dla poz. 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9 zawiera szerszy zakres niż realizowana inwestycja zakres robót określają pliki o nazwie: „Zakres rzeczowy budowy oświetlenia” a przedmiary służą jako dokumenty pomocnicze.

3. Zamawiający w ramach wymogu „Zielonych Zamówień” stawia aspekty środowiskowe dla wszystkich opraw LED (niezależnie od dokumentacji projektowej) – zgodnie z wymogiem określonym w pliku „Wymagania środowiskowe opraw LED” w OPZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe

34928530-2 - Latarnie uliczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 933394,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3978525,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 933394,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Linter Energia Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6472572184

7.3.3) Ulica: Laurowa 23

7.3.4) Miejscowość: Tyczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 36-020

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 933394,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane