Wykonanie remontu budynku przy ul. A. Kostki Napierskiego 10A w Warszawie zarządzanego przez Wydział Zasobów Lokalowych Dzielnicy Ursynów zgodnie z wytycznymi PINB.

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00398984
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00398984/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 15:40
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0872c3e6-d9eb-4ef4-9f6f-29c73ff1f9bf
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty w zakresie stolarki budowlanejTynkowanieRoboty malarskieKładzenie wykładzin elastycznychKładzenie terakotyRoboty instalacyjne elektryczneBudynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznejRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie wentylacji

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF KOTSobolew, PL · lot 0
273 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398984 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu budynku przy ul. A. Kostki Napierskiego 10A w Warszawie zarządzanego przez Wydział Zasobów Lokalowych Dzielnicy Ursynów zgodnie z wytycznymi PINB.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/292552/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu budynku przy ul. A. Kostki Napierskiego 10A w Warszawie zarządzanego przez Wydział Zasobów Lokalowych Dzielnicy Ursynów zgodnie z wytycznymi PINB.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0872c3e6-d9eb-4ef4-9f6f-29c73ff1f9bf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398984

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012769/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont budynku przy ul. A. Kostki Napierskiego 10A w Warszawie zarządzanego przez Wydział Zasobów Lokalowych Dzielnicy Ursynów zgodnie z wytycznymi PINB.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264459

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 44/WZP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 262185,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu budynku przy ul. A. Kostki Napierskiego 10A w Warszawie zarządzanego przez Wydział Zasobów Lokalowych Dzielnicy Ursynów zgodnie z wytycznymi PINB.
Budynek ujęty jest w gminnej ewidencji zabytków utworzonej na podstawie Zarządzenia nr 2998/2012 r. Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 24 lipca 2012 r. w sprawie założenia ewidencji zabytków Miasta Stołecznego Warszawy pod pozycją ID 00015104.
Roboty budowlane dotyczą wykonania remontu, w tym instalacji elektrycznej klatki schodowej wraz z wejściem do budynku i wymianą drzwi wejściowych, korytarza piwnicy oraz jednego pomieszczenia piwnicy budynku przy ul. A. Kostki Napierskiego 10A w Warszawie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
 Projektowane postanowienia umowy (PPU) stanowiące załącznik nr 2 do SWZ;
 Dokumentacja techniczna, tj. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 5 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 2 do Projektowanych postanowień umowy, obejmujący nw. dokumenty:
• Opis przedmiotu zamówienia,
• Projekt wykonawczy wymiany drzwi wejściowych,
• Projekt instalacji elektrycznej klatki schodowej i piwnicy,
• Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (dalej „STWiOR”),
• Przedmiary robót,
• Rysunki pomocnicze do opisu przedmiotu zamówienia.

Wszędzie tam gdzie w Dokumentacji technicznej tj. OPZ Zamawiający odniósł się do norm, dopuszcza się zastosowanie rozwiązań równoważnych. W przypadku, gdy Wykonawca zaoferuje rozwiązanie nieodpowiadające wprost normom referencyjnym opisanym w Dokumentacji technicznej tj. OPZ, wówczas na Wykonawcy spoczywa obowiązek udowodnienia w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy PZP, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w Dokumentacji technicznej tj. OPZ.
W takim przypadku Wykonawca składa wraz z ofertą dokumenty przedmiotowe, o których mowa w pkt 10.3. SWZ.

Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej
Zamawiający przewiduje wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych, które zostały zawarte w §15 Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.

Dostępność dla osób niepełnosprawnych
Zamawiający w ramach przedmiotowego zamówienia nie zawiera wymagań, o których mowa w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.

TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 90 dni od dnia zawarcia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 267721,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 447183,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 273500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA KOT KRZYSZTOF KOT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8261393439

7.3.3) Ulica: Kościuszki 28

7.3.4) Miejscowość: Sobolew

7.3.5) Kod pocztowy: 08-460

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 273500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W wyniku uchylenia się od zawarcia umowy przez wykonawcę MS-BUD Michał Sojka Budownictwo, Zamawiający zgodnie z art. 263 dokonał ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców i wybrał najkorzystniejszą ofertę złożoną przez wykonawcę FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA KOT KRZYSZTOF KOT.
2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane