Modernizacja drogi powiatowej nr 4245W Wierzbno – Brzeźnik – gr. powiatu w miejscowości Brzeźnik.

Powiat Węgrowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399004
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399004/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 16:01
Lokalizacja
Węgrów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73773e21-1a50-4f70-a222-6f901cdc778d
Identyfikator
8241765263
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

"FEDRO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOsieck, PL · lot 0
291 532,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399004 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej nr 4245W Wierzbno – Brzeźnik – gr. powiatu
w miejscowości Brzeźnik.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Węgrowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581831

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Węgrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiatwegrowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwegrowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1345591

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi powiatowej nr 4245W Wierzbno – Brzeźnik – gr. powiatu
w miejscowości Brzeźnik.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73773e21-1a50-4f70-a222-6f901cdc778d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399004

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017716/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja drogi powiatowej nr 4245W Wierzbno - Brzeźnik - gr. powiatu w miejscowości Brzeźnik

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352982

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.10.2026.EU

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 353494,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem opracowania jest przebudowa drogi powiatowej nr 4245W Wierzbno – Brzeźnik – gr. powiatu w miejscowości Brzeźnik w zakresie wykonania nowej nawierzchni wraz z realizacją robót towarzszących.
Zakres inwestycji przewiduje roboty na długości 360,0 m drogi powiatowej.
W ramach opracowania przewiduje wykonanie dwóch warstw asfaltowych na istniejącej, utwardzonej nawierzchni. Zadanie obejmuje również wykonanie poboczy obustronnych, odmulenie rowów, oczyszczenie skrajni drogowej z gałęzi, krzaków, naprawę istniejących zjazdów. Dodatkowo przewidziano wymianę oznakowania pionowego.
Odwodnienie odcinka. za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych do istniejących rowów przydrożnych i terenów zielonych.
Działki objęte zadaniem: - obręb Brzeźnik: 421/1


Zakres robót obejmuje:
• roboty pomiarowe i odtworzenie punktów wysokościowych drogi wraz z zabezpieczeniem punktów geodezyjnych,
• roboty rozbiórkowe,
• usunięcie humusu,
• roboty ziemne,
• wykonanie nawierzchni jezdni, warstwy wyrównawczej i ścieralnej,
• wykonanie poboczy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm, gr. 10 cm,
• montaż oznakowania pionowego.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 291532,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 326615,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 291532,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FEDRO sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8260003703

7.3.3) Ulica: Przemysłowa 17

7.3.4) Miejscowość: Osieck

7.3.5) Kod pocztowy: 08-445

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 291532,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane