Utworzenie placu sportowo – rekreacyjnego w Węgrze
GMINA CZERNICE BOROWE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399021
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399021/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 16:20
- Lokalizacja
- Czernice Borowe, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfe71378-96fb-4d3f-b425-b7c8b1da0ada
- Identyfikator
- 7611485906
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399021 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie placu sportowo – rekreacyjnego w Węgrze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICE BOROWE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378060
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dolna 2
1.5.2.) Miejscowość: Czernice Borowe
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-415
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 236746215
1.5.8.) Numer faksu: 0236770013
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czerniceborowe.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.czerniceborowe.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bfe71378-96fb-4d3f-b425-b7c8b1da0ada1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie placu sportowo – rekreacyjnego w Węgrze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfe71378-96fb-4d3f-b425-b7c8b1da0ada
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399021
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056721/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Utworzenie placu sportowo – rekreacyjnego w Węgrze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509682
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSOK.042.3.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 184000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) Ukształtowanie i niwelację terenu, zakup przęseł betonowych do ogrodzenia terenu.
b) Zakup i montaż zjazdu linowego typu „tyrolka” dla dzieci (minimum 23 m długości).
c) Zakup i montaż sprawnościowego placu dla dzieci.
d) Zakup i montaż elementów siłowni zewnętrznej dla dorosłych.
e) Zakup i montaż infrastruktury towarzyszącej tj. ławki, lampy solarnej, kamery monitoringu, stojaka na rowery, kosza na odpady, regulaminu użytkowania obiektu.
f) Zasiew trawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 222 ust. 4 ww. ustawy, Zamawiający przed otwarciem ofert, udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 184 000,00 zł brutto.W niniejszym postępowaniu cena najniższej oferty spośród ofert nieodrzuconych wynosi 206 280,51 zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
Mając na uwadze powyższe, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206280,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 274167,00 PLN
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |