Modernizacja boiska przyszkolnego w Swoszowej
Gmina Szerzyny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399037
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399037/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 17:01
- Lokalizacja
- Szerzyny, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d9b4ee0-6fb8-46c4-80f3-53e5cac424f3
- Identyfikator
- 9930337193
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399037 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja boiska przyszkolnego w Swoszowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szerzyny
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661211
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Szerzyny 521
1.4.2.) Miejscowość: Szerzyny
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-246
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.4.7.) Numer telefonu: 146517300
1.4.8.) Numer faksu: 146517901
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: u.duda@szerzyny.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szerzyny.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d9b4ee0-6fb8-46c4-80f3-53e5cac424f3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399037
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00468842/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja boiska przyszkolnego w Swoszowej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem inwestycji jest modernizacja boiska przyszkolnego w Swoszowej polegająca na przebudowie nawierzchni naturalnej trawiastej boiska do piłki nożnej wraz z usunięciem kolidujących elementów zagospodarowania terenu, dostosowaniem ukształtowania terenu oraz wyposażeniem obiektu w nowe elementy sportowe. Szczegółowy opis znajduje się z dokumentacji technicznej. Dodatkowo wykonawca zobligowany jest do wykonania tablic informacyjnych wg wytycznych Zamawiającego.
3.9.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45432112-2 - Kładzenie nawierzchni
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233228-3 - Roboty budowlane w zakresie krycia powierzchni
44113000-5 - Drogowe materiały konstrukcyjne
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
210 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "BET-STAL"
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 738-000-29-82
4.3.3.) Ulica: Sosnowa
4.3.4.) Miejscowość: Gorlice
4.3.5.) Kod pocztowy: 38-300
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 260866,75 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00614741/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Prośba o przedłużenie terminu na przedłożenie faktury
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Aneks-zmiana § 7pkt. 3 zdanie 2 umowy: przedłożenie faktury w ciągu 20 dni
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 260866,75 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |