Modernizacja nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Raszyn - etap II i III

Gmina Lubsko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399068
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399068/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 18:39
Lokalizacja
Lubsko, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31237dee-6535-498a-b4dd-23ce95224720
Identyfikator
9281925733
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399068 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Raszyn - etap II i III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubsko

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770646

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Plac Wolnosci 1

1.4.2.) Miejscowość: Lubsko

1.4.3.) Kod pocztowy: 68-300

1.4.4.) Województwo: lubuskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lubsko.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lubsko.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31237dee-6535-498a-b4dd-23ce95224720

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399068

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00177737

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Raszyn - etap II i III

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Raszyn na terenie Gminy Lubsko:

1. Droga Raszyn – Etap II 0,33 km
2. Droga Raszyn – Etap III 0,23 km

3.9.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-08-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwem Drogowym „KONTRAKT” Sp. z o.o. z siedzibą ,

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 926-15-08-162

4.3.3.) Ulica: ul. Szosa Poznańska 17

4.3.4.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie

4.3.5.) Kod pocztowy: 66-600

4.3.6.) Województwo: lubuskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 467400 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00216072/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-16

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 467400 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy - Roboty budowlane