Termomodernizacja oraz przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Mysłowicach przy ul. Bytomskiej 27a
Miasto Mysłowice - Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399073
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399073/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 18:53
- Lokalizacja
- Mysłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aede2ca8-361d-405f-bb7f-d27d04d1de79
- Identyfikator
- 2220009027
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399073 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Termomodernizacja oraz przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Mysłowicach przy ul. Bytomskiej 27a
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Mysłowice - Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach
1.2.) Oddział zamawiającego: Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271570799
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Partyzantów 21
1.4.2.) Miejscowość: Mysłowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-400
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzgk.myslowice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mzgk.myslowice.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aede2ca8-361d-405f-bb7f-d27d04d1de79
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399073
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00214806
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plany Odbudowy i Zwiększania Odporności, program TERMO – premia MZG zwiększona grantem MZG – finansowany ze środków Unii Europejskiej
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Termomodernizacja oraz przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Mysłowicach przy ul. Bytomskiej 27a
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Termomodernizacja oraz przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Mysłowicach przy ul. Bytomskiej 27a
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261320-3 - Kładzenie rynien
45410000-4 - Tynkowanie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432200-6 - Wykładanie i tapetowanie ścian
45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych
45442100-8 - Roboty malarskie
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
13 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Grupa Efekt Sp. z o.o.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Efekt Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6431770088
4.3.4.) Miejscowość: Chorzów
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 6205170,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00287946/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność zapewnienia prawidłowej realizacji inwestycji.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termomodernizacja oraz przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Mysłowicach przy ul. Bytomskiej 27a ze zmianą polegająca na rezygnacji z zastosowania wkładów typu „alufol” i wykonaniu w ich miejsce systemu wentylacji hybrydowej.
5.4.6.) Wartość zmiany: 90050,10
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 6295220,10 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Końcowy odbiór robót budowlanych odbył się 27 lipca 2026 r.| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |