Przebudowa boiska szkolnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Osowcu
Gmina Turawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399130
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399130/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 23:25
- Lokalizacja
- Turawa, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1fce5dc0-c6e4-472b-be0b-5e6c9ace6915
- Identyfikator
- 9910451595
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399130 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa boiska szkolnego wraz z zagospodarowaniem terenu
przy Publicznej Szkole Podstawowej w Osowcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Turawa
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413320
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Opolska 39C
1.4.2.) Miejscowość: Turawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 46-045
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.7.) Numer telefonu: +48 774212012
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@turawa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.turawa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fce5dc0-c6e4-472b-be0b-5e6c9ace6915
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399130
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00459911
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa boiska szkolnego wraz z zagospodarowaniem terenu
przy Publicznej Szkole Podstawowej w Osowcu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
„Przebudowa boiska szkolnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Osowcu” w formule „zaprojektuj i wybuduj”, na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego SWZ.
2. Zakres zamówienia obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych uzgodnień i decyzji administracyjnych, a następnie przebudowę istniejącego boiska szkolnego o nawierzchni asfaltowej na boisko o nawierzchni poliuretanowej, wyposażone w odpowiednie urządzenia sportowe i ogrodzenie wraz z elementami malej architektury.
3. W ramach przedmiotu zamówienia należy:
1) wykonać niezbędną inwentaryzację istniejących warunków technicznych w zakresie niezbędnym do wykonania dokumentacji projektowej oraz wykonania robót;
2) sporządzić dokumentację projektową;
3) wykonać roboty budowlane wymienione i opisane w PFU zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową.
4. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia oraz jego parametry techniczne przedstawione zostały w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, PFU oraz w projekcie umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45000000-7 - Roboty budowlane
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): D.B.W Drogi Budowy Wyburzenia
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384133479
4.3.3.) Ulica: Wojska Polskiego 82B
4.3.4.) Miejscowość: Świętochłowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 41-600
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 449038,87 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00614157/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 449038,87 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |