Rewitalizacja zdegradowanych poszczególnych terenów miasta Piły - rozbiórka budynku mieszk. i gosp. przy ul. Młodych 62 oraz rozbiórka budynku gospodarczego z wiatą przy al.Niepodległości 26 w Pile.

Gmina Piła-Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399147
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399147/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 07:28
Lokalizacja
Piła, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-abad0864-3c0d-467f-af35-b83c6fe5ac6c
Identyfikator
7642614167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzeniaRekultywacja terenu

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399147 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Rewitalizacja zdegradowanych poszczególnych terenów miasta Piły - rozbiórka budynku mieszk. i gosp. przy ul. Młodych 62 oraz rozbiórka budynku gospodarczego z wiatą przy al.Niepodległości 26 w Pile.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piła-Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile

1.2.) Oddział zamawiającego: Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301979488

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Dąbrowskiego 8

1.4.2.) Miejscowość: Piła

1.4.3.) Kod pocztowy: 64-920

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.4.7.) Numer telefonu: 673514888

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: mbalinska-koniec@mzgm.pila.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzgm.pila.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abad0864-3c0d-467f-af35-b83c6fe5ac6c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399147

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Rewitalizacja zdegradowanych poszczególnych terenów miasta Piły - rozbiórka budynku mieszk. i gosp. przy ul. Młodych 62 oraz rozbiórka budynku gospodarczego z wiatą przy al.Niepodległości 26 w Pile.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Rewitalizacja zdegradowanych poszczególnych terenów miasta Piły” – rozbiórka budynku mieszkalnego i gospodarczego przy ul. Młodych 62 oraz budynku gospodarczego z wiatą przy al. Niepodległości 26 w Pile.
2. Wykonawca winien zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie
z obowiązującymi przepisami i normami, w zakresie i w sposób szczegółowo określony w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania
i odbioru robót budowlanych oraz innych dokumentach stanowiących załączniki do niniejszej SWZ.
3. Zakres robót rozbiórkowych:
1) wygrodzenie i oznakowanie placu rozbiórki,
2) demontaż rynien, rur spustowych oraz obróbek blacharskich,
3) demontaż stolarki okiennej i drzwiowej,
4) rozbiórka pokrycia dachowego i konstrukcji dachowej,
5) rozbiórka ścian przyziemia,
6) rozbiórka posadzek,
7) rozbiórka fundamentów,
8) ocieplenie ściany zewnętrznej wełną mineralną wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej,
9) wywóz gruzu i uporządkowanie terenu,
10) niwelacja ternu,
11) utylizacja papy,
12) przebudowa sieci kablowej (złącza kablowego),
13) uzupełnienie pokrycia dachowego papą,
14) uzupełnienie obróbek blacharskich,
15) wykonanie dokumentacji zajęcia chodnika oraz pasa jezdni przy budynku
ul. Młodych 62,
16) zajęcie chodnika oraz pasa jezdni przy budynku ul. Młodych 62,
17) wykonanie dokumentacji geodezyjnej powykonawczej,
18) rozbiórka budynku gospodarczego z wiatą przy al. Niepodległości 26
4. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z całą dokumentacją techniczną oraz dołożyć najwyższej staranności w celu prawidłowego sporządzenia oferty, a zwłaszcza rzetelnego wyliczenia ceny ryczałtowej oferty adekwatnej do realizacji przedmiotu zamówienia, która obejmować musi wykonanie całości robót wynikających z dokumentacji projektowej.
5. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania wszystkich prac wynikających
z dokumentacji projektowej, bez względu na to, czy te roboty zostały wprost wymienione w przedmiarze robót oraz bez względu na ilość robót niezbędnych do wykonania.

3.9.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45112330-7 - Rekultywacja terenu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

70 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Transportowo - Sprzętowe Piotr Czech

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7611025026

4.3.3.) Ulica: Słowiańska

4.3.4.) Miejscowość: Piła

4.3.5.) Kod pocztowy: 64-920

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 147600,80 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00251612/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-21

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 147600,80 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane