Wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Granicznej w sołectwie Bełk oraz ul. Waryńskiego w dzielnicy Czuchów na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny
ZARZĄD DRÓG I SŁUŻBY KOMUNALNE W CZERWIONCE-LESZCZYNACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399172
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399172/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 07:54
- Lokalizacja
- Czerwionka-Leszczyny, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-235aeefd-d9c4-4113-9e29-9a2722d7f8bc
- Identyfikator
- 6423024956
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399172 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Granicznej w sołectwie Bełk oraz ul. Waryńskiego w dzielnicy Czuchów na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG I SŁUŻBY KOMUNALNE W CZERWIONCE-LESZCZYNACH
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240785475
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Polna 6
1.4.2.) Miejscowość: Czerwionka-Leszczyny
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-238
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.4.7.) Numer telefonu: 324272743
1.4.8.) Numer faksu: 324272743 wew.27
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zdisk@czerwionka-leszczyny.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdisk-czerwionka-leszczyny.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-235aeefd-d9c4-4113-9e29-9a2722d7f8bc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399172
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00247652
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Granicznej w sołectwie Bełk oraz ul. Waryńskiego w dzielnicy Czuchów na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Granicznej w sołectwie Bełk oraz ul. Waryńskiego w dzielnicy dzielnicy Czuchów na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Przedmiot zamówienia obejmować będzie:
1.) w zakresie ul. Granicznej
– cięcie piłą nawierzchni bitumicznych na gł. 6,00 – 10,00 cm na długości 8,0 m;
- frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. do 4,00 cm wraz z wywozem materiału z rozbiórki na powierzchni 1 720,00 m 2;
- mechaniczne czyszczenie nawierzchni wraz ze skropieniem nawierzchni emulsją asfaltową na powierzchni 1 720,00 m2;
- remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej mieszanką mineralno-butumiczną w ilości 12,6 t;
- spoinowanie łączeń technologicznych;
- wykonanie poboczy z destruktu asfaltowego gr. 6,00 cm na powierzchni 430,00 m2;
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej o gr. po zagęszczeniu 6,00 cm na powierzchni 1 720,00 m2;
- wykonanie i wprowadzenie organizacji ruchu na czas wykonywania robót.
2.) w zakresie ul. Waryńskiego
– cięcie piłą nawierzchni bitumicznych na gł. 6,00 – 10,00 cm na długości 8,0 m;
- frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. do 3,00 cm wraz z wywozem materiału z rozbiórki na powierzchni 800,00 m 2;
- mechaniczne czyszczenie nawierzchni wraz ze skropieniem nawierzchni emulsją asfaltową na powierzchni 2 096,00 m2;
- remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej mieszanką mineralno-butumiczną w ilości 15,0 t;
- spoinowanie łączeń technologicznych;
- wykonanie poboczy z destruktu asfaltowego gr. 6,00 cm na powierzchni 210,00 m2;
- wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno-bitumicznej o gr. po zagęszczeniu 6,00 cm na powierzchni 432,00 m2;
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej o gr. po zagęszczeniu 6,00 cm na powierzchni 1 232,00 m2;
- regulacja pionowa studzienek i kratek ściekowych;
- remont cząstkowy nawierzchni z kostki brukowej betonowej na podsypce piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem na powierzchni 60,00 m2;
- wykonanie i wprowadzenie organizacji ruchu na czas wykonywania robót.
3.9.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BET-POL RAFAŁ FURMANEK
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 240309993
4.3.3.) Ulica: Raciborska 251A
4.3.4.) Miejscowość: Rybnik
4.3.5.) Kod pocztowy: 44-270
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 312354,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00305639/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 312354,20 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |