Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Niemierzyn (od drogi powiatowej nr 4529E w kier. Posesji nr 70)
Gmina Ostrówek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399202
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399202/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 08:17
- Lokalizacja
- Ostrówek, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-51ca732f-f551-45c6-afc8-5243e82202d3
- Identyfikator
- 8321965142
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399202 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Niemierzyn (od drogi powiatowej nr 4529E w kier. Posesji nr 70)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrówek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934690
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrówek 115
1.5.2.) Miejscowość: Ostrówek
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-311
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminaostrowek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ostrowek.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-51ca732f-f551-45c6-afc8-5243e82202d31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Niemierzyn (od drogi powiatowej nr 4529E w kier. Posesji nr 70)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51ca732f-f551-45c6-afc8-5243e82202d3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399202
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011783/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Niemierzyn (od drogi powiatowej nr 4529E w kier. Posesji nr 70)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263317
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DG.271.1.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycją objęto przebudowę drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych leżących po stronie północnej miejscowości Niemierzyn. Drogę zlokalizowano na działkach nr 192, 223 oraz częściowo na dz. nr 265/1 w obrębie geodezyjnym Niemierzyn.
Zgodnie z projektem na całym odcinku drogi przewiduje się wykonanie następujących prac:
- wykonanie robót przygotowawczych,
- roboty ziemne,
- korytowanie pod w-wy konstrukcyjne nawierzchni,
- dolna warstwa podbudowy z tłucznia; grubość 12,0 cm,
- wykonanie warstwy górnej z kruszywa łamanego – grub. 8,0 cm,
- wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego; grubości 4,0 cm,
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego; grubości 4,0 cm,
- przebudowa zjazdów do pól i posesji,
- profilowanie i umocnienie poboczy,
- oznakowanie drogi.
W/w roboty nie wykraczają poza granice działek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 690012,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 836961,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 690012,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARES KAROL WRZECIONIARZ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8272001348
7.3.3) Ulica: Ul. Grabska 41
7.3.4) Miejscowość: Klonowa
7.3.5) Kod pocztowy: 98-273
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 690012,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |