Budowa kancelarii leśnictw: Draglice, Tabórz i Sarni Dół

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Miłomłyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399216
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399216/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 08:21
Lokalizacja
Miłomłyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f584eb72-30d9-4152-9967-753821cbfc43
Identyfikator
7410006520
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkach

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399216 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa kancelarii leśnictw: Draglice, Tabórz i Sarni Dół

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Miłomłyn

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510549659

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Nadleśna 9

1.4.2.) Miejscowość: Miłomłyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 14-140

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.4.7.) Numer telefonu: +48896473056

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: milomlyn@olszyn.lasy.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_milomlyn

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f584eb72-30d9-4152-9967-753821cbfc43

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399216

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00290319

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa kancelarii leśnictw: Draglice, Tabórz i Sarni Dół

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Budowa kancelarii leśnictw: Draglice, Tabórz i Sarni Dół. Lokalizacja - Leśnictwo Tabórz, działki nr 3077/18 obręb Tabórz, gmina Łukta, powiat ostródzki, województwo warmińsko – mazurskie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (rodzaj i ilość prac do wykonania) zawierają: dokumentacja projektowa – budowa budynku kancelarii, przedmiary robót, pozwolenie na budowę (załącznik nr 9 do SWZ). Zamawiający zapewnia dokumentację projektową do wglądu w siedzibie Nadleśnictwa Miłomłyn ul. Nadleśna 9, 14-140 Miłomłyn, od poniedziałku do piątku w godzinach 8°° -14°°.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dotyczące budowy budynku kancelarii leśnictw: Draglice, Tabórz i Sarni Dół wraz z pełną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. W obiekcie będą znajdować się pomieszczenia: biurowe, techniczne i magazynowe, natomiast przy budynku znajdować się będą miejsca postojowe.
Podstawowe parametry techniczne budynku kancelarii:
- powierzchnia zabudowy: 134,50 m2
- powierzchnia użytkowa: 99,70 m2
- kubatura: 690,00 m3
- ilość kondygnacji nadziemnych: 1,0
- szerokość budynku: 16,05 m
- długość budynku: 9,50 m
- wysokość budynku: 6,47 m
2. Lokalizacja inwestycji: w miejscowości Tabórz, na działce o nr geodezyjnym 3077/18 położonej w obrębie Tabórz, gm. Łukta, powiat ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie.
3. Szczegółowy zakres prac objętych przedmiotem zamówienia określony został w dokumentacji projektowej – Załącznik nr 9 do SWZ tj.:
a) dokumentacja projektowa – budowy budynku kancelarii,
b) przedmiary robót.
4. Opracowania uzupełniające i inne dokumenty:
a) decyzja dotycząca pozwolenia na budowę – Decyzja nr 196/2025 z dnia 22.04.2025 r. – wydana przez Starostę Ostródzkiego,
b) decyzja o warunkach zabudowy - Decyzja nr GT.6730.71.2024 z dnia 25.02.2025 r. – wydana przez Wójta Gminy Łukta.

3.9.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

11 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „ELMIR” Emilian Sienkiewicz

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 74112877219

4.3.3.) Ulica: Gubity 18

4.3.4.) Miejscowość: Morąg

4.3.5.) Kod pocztowy: 14-300

4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1473822,85 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00393316/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1493350,36 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane