Rozwój TADDM

NARODOWY BANK POLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00209332
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00209332/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-28 16:30
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-94748033-294b-4eed-927c-c5a4928d9b64
Identyfikator
5250008198
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi rozbudowy systemów komputerowych

Wykonawcy

1 przyznane

DECSOFT SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
537 510 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00209332 z dnia 2025-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Rozwój TADDM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY BANK POLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002223

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 11/21

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-919

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: DKRZ-WPI2@nbp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nbp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zamowienia.nbp.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


polityka pieniężna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozwój TADDM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94748033-294b-4eed-927c-c5a4928d9b64

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00209332

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00163452

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SEZ/DKRZ-WPI2-MB-241-0171/DIT/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem Umowy jest wykonanie przez Wykonawcę Usług wdrożeniowych Oprogramowania wraz ze zmianami w konfiguracji, w zakresie:
1.1. Podniesienie wersji obecnie eksploatowanego Oprogramowania Tivoli Application Dependency Discovery Manager TADDM 7.3.0.11 (TADDM) do najwyższej wersji wydanej przez producenta,
1.2. Podniesienie wersji obecnie eksploatowanego Oprogramowania wspierającego TADDM do najwyższych wersji wspieranych przez producenta Oprogramowania TADDM;
1.3. Opracowania sensora pobierającego informację o infrastrukturze zgromadzone w systemie CISCO Intersight;
1.4. Opracowania sensora pobierającego informacje o infrastrukturze IT zgromadzone w systemie Virtual Machine Manager (VMM);
1.5. Modyfikacja sensora Kubernetes w zakresie pobieranie informacji z ISTIO, ARGOCD oraz o projektach, name_space, aplikacjach, serwisach;
1.6. Opracowanie sensora pobierającego informacje z systemu konteneryzacji Red Hat OpenShift;
1.7. Zmiana modelu Common Data Model (CDM) w zakresie wynikającym z modyfikacji wprowadzonych w ramach utworzonych lub zmodyfikowanych sensorach;
1.8. Zmiana oprogramowania Cygwin na serwerze Getway na OpenSSH;
1.9. Utworzenia paczek instalacyjnych na potrzeby systemu SCCM zawierające aktualizacje bibliotek na potrzeby systemów Windows;
1.10. Sporządzenie Dokumentacji Powdrożeniowej wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Dokumentacji powdrożeniowej oraz praw zależnych, w tym przeniesienie prawa własności nośników CD/DVD, na których Dokumentację powdrożeniową utrwalono;
1.11. Przeprowadzenie warsztatów powdrożeniowych dla pracowników Zamawiającego, a także przeniesienie autorskich praw majątkowych i praw zależnych do utworów w zakresie materiałów warsztatowych na zasadach określonych w Umowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72514200-3 - Usługi rozbudowy systemów komputerowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 537510,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 537510,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 537510,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Decsoft S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210083578

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 537510,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi