Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Niemierzyn (od drogi powiatowej nr 4529E w kier. Posesji nr 70)
Gmina Ostrówek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399236
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399236/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 08:26
- Lokalizacja
- Ostrówek, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-51ca732f-f551-45c6-afc8-5243e82202d3
- Identyfikator
- 8321965142
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399236 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Niemierzyn (od drogi powiatowej nr 4529E w kier. Posesji nr 70)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrówek
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934690
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Ostrówek 115
1.4.2.) Miejscowość: Ostrówek
1.4.3.) Kod pocztowy: 98-311
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminaostrowek.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ostrowek.biuletyn.net/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51ca732f-f551-45c6-afc8-5243e82202d3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399236
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00263317
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Niemierzyn (od drogi powiatowej nr 4529E w kier. Posesji nr 70)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Inwestycją objęto przebudowę drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych leżących po stronie północnej miejscowości Niemierzyn. Drogę zlokalizowano na działkach nr 192, 223 oraz częściowo na dz. nr 265/1 w obrębie geodezyjnym Niemierzyn.
Zgodnie z projektem na całym odcinku drogi przewiduje się wykonanie następujących prac:
- wykonanie robót przygotowawczych,
- roboty ziemne,
- korytowanie pod w-wy konstrukcyjne nawierzchni,
- dolna warstwa podbudowy z tłucznia; grubość 12,0 cm,
- wykonanie warstwy górnej z kruszywa łamanego – grub. 8,0 cm,
- wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego; grubości 4,0 cm,
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego; grubości 4,0 cm,
- przebudowa zjazdów do pól i posesji,
- profilowanie i umocnienie poboczy,
- oznakowanie drogi.
W/w roboty nie wykraczają poza granice działek.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ARES KAROL WRZECIONIARZ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8272001348
4.3.3.) Ulica: Ul. Grabska 41
4.3.4.) Miejscowość: Klonowa
4.3.5.) Kod pocztowy: 98-273
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 690012,05 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00399202/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 690012,05 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |