Przebudowa lądowiska „GŁOGÓW – SZPITAL” dostosowująca lądowisko do wymagań rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie szpitalnego oddziału ratunkowego”
SZPITAL GŁOGOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399260
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399260/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 08:33
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33de6d58-24ee-4334-aef1-c333954821a1
- Identyfikator
- 6932175190
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399260 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa lądowiska „GŁOGÓW – SZPITAL” dostosowująca lądowisko do wymagań rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie szpitalnego oddziału ratunkowego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL GŁOGOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308784
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 15
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.glogow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitalglogow.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/3/3107371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa lądowiska „GŁOGÓW – SZPITAL” dostosowująca lądowisko do wymagań rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie szpitalnego oddziału ratunkowego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33de6d58-24ee-4334-aef1-c333954821a1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399260
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/30/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 396051,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa istniejącego naziemnego lądowiska dla śmigłowców ratunkowych przy Szpitalu Głogowskim sp. z o.o. w celu spełnienia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 27 czerwca 2019 r. w sprawie szpitalnego oddziału ratunkowego (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 1646) wraz z aktualizacją dokumentacji ewidencyjnej lądowiska. Lądowisko po przebudowie będzie zgodne również z obwieszczeniem nr 18 Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego z dnia 2 lipca 2021 r. w sprawie ogłoszenia tekstu Załącznika 14, tomu II do Konwencji o międzynarodowym lotnictwie cywilnym, sporządzonej w Chicago dnia 7 grudnia 1944 r (Dz. Urz. ULC 2021, poz. 42).
W zakres przebudowy wchodzi następujący zakres prac:
• rozbiórki i demontaże istniejącej nawierzchni opaski strefy FATO, lamp systemów nawigacyjnych wraz z fundamentami, wskaźnika kierunku wiatru, rozdzielnicy lądowiska wraz z fundamentem, systemu sterowania i zasilania oświetlenia nawigacyjnego,
• zmiana układu komunikacyjnego – wykonanie płaszczyzny do zawracania pojazdów ratowniczych z kostki betonowej,
• wykonanie opaski FATO z kostki betonowej w nowej lokalizacji,
• przebudowa oświetlenia lądowiska wraz z sieciami elektro-energetycznymi,
• przebudowa oświetlenia i oznakowania drogi dojazdowej,
• przebudowa instalacji teletechnicznej,
• dostosowanie oznakowania lądowiska,
• wykonanie oznakowania dziennego i nocnego lądowiska wraz z opaską strefy FATO oraz obiektów trudno widzialnych z powietrza,
• instalację naziemnego wskaźnika kierunku wiatru,
• instalację oświetlenia płyty lądowiska i drogi dojazdowej,
• wykonanie ogrodzenia lądowiska,
• odtworzenie nawierzchni trawiastej w otoczeniu lądowiska trawą z rolki,
• wyznaczenie strefy bezpieczeństwa Safety Area o wymiarach 33,3 x 33,3 m,
• dostosowanie lądowiska do obowiązujących przepisów ochrony pożarowej,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1190271,00 PLN
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |