Wykonanie robót budowlanych w zakresie schodów wejściowych i pochylni dla osób ze szczególnymi potrzebami przy elewacji zachodniej budynku zlokalizowanego przy ulicy Świętojańskiej 1/3 B

POWIAT ŁOWICKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399275
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399275/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 08:38
Lokalizacja
Łowicz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-631dd346-8710-42d4-ab77-0aa2938b8fa8
Identyfikator
8341882519
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeTynkowanie

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399275 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w zakresie schodów wejściowych i pochylni dla osób ze szczególnymi potrzebami przy elewacji zachodniej budynku zlokalizowanego przy ulicy Świętojańskiej 1/3 B

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁOWICKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147768

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Stanisława Stanisławskiego 30

1.4.2.) Miejscowość: Łowicz

1.4.3.) Kod pocztowy: 99-400

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.4.7.) Numer telefonu: 468115365

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.zurawska@powiatlowicki.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.lowicz.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-631dd346-8710-42d4-ab77-0aa2938b8fa8

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399275

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00085967

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie robót budowlanych w zakresie schodów wejściowych i pochylni dla osób ze szczególnymi potrzebami przy elewacji zachodniej budynku zlokalizowanego przy ulicy Świętojańskiej 1/3 B

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiot i zakres zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie schodów wejściowych i pochylni dla osób ze szczególnymi potrzebami przy zachodniej elewacji budynku zlokalizowanego przy ulicy Świętojańskiej 1/3b w Łowiczu.
1.2. Zakres robót obejmuje:
1.1.1. prace rozbiórkowe i demontażowe,
1.1.2. prace zabezpieczające i renowacyjne w obrębie ścian istniejących przybudówki i ściany szczytowej, w tym wykonanie iniekcji krystalicznej,
1.1.3. prace konstrukcyjno – budowlane,
1.1.4. wykonanie fundamentów i ścian oporowych,
1.1.5. wykonanie instalacji odwodnienia wycieraczek,
1.1.6. wykonanie stopni schodowych, nawierzchni chodnika, spocznika i pochylni,
1.1.7. prace wykończeniowe i montażowe,
1.1.8. montaż poręczy,
1.1.9. montaż wycieraczek zewnętrznych,
1.1.10. montaż elementów małej architektury,
1.1.11. wykonanie nasadzeń,
1.1.12. uporządkowanie terenu, wywóz materiałów z rozbiórek i demontaży,
1.1.13. obsługa geodezyjna,
1.1.14. wykonanie badań archeologicznych w formie nadzoru nad pracami ziemnymi związanymi z realizacją robót budowlanych stanowiących przedmiot zamówienia.
1.3. Miejsce wykonywania robót:
Roboty będą wykonywane w obszarze zachodniej części budynku zlokalizowanego przy ulicy Świętojańskiej 1/3b w Łowiczu, działka numer ewidencyjny: 3002/8, obręb: 0002 Bratkowice.
1.4. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę – w rozumieniu Kodeksu pracy - osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia:
- roboty demontażowe i rozbiórkowe,
- roboty izolacyjne, zbrojarskie, betoniarskie,
- roboty tynkarskie,
- roboty malarskie,
- roboty instalacyjne – sanitarne,
- roboty związane z układaniem nawierzchni,
- roboty montażowe,
- roboty porządkowe.
1.5. Zamawiający wymaga, pod rygorem odrzucenia oferty, by Wykonawca udzielił na przedmiot zamówienia minimum 36 miesięcy gwarancji oraz minimum 36 miesięcy rękojmi, licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

90 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Andrzej Malczyk Zakład Projektowo-Remontowo-Budowlany Andrzej Malczyk

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8340002350

4.3.3.) Ulica: Żołnierska 34

4.3.4.) Miejscowość: Łowicz

4.3.5.) Kod pocztowy: 99-400

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 326000,43 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00329164/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 326000,43 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Protokół odbioru robót został podpisany 03.08.2026 r. Wykonawca zgłosił gotowość do odbioru 16.07.2026 r.
2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane