„Budowa oświetlenia dróg gminnych na terenie Gminy Trzebownisko”.

Gmina Trzebownisko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399340
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399340/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 08:59
Lokalizacja
Trzebownisko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37d9fe66-8d9d-425a-b8be-c37836f0a3e9
Identyfikator
5170037677
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

PATRYK SEKULSKIRudnik nad Sanem, PL · lot 0
547 350 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399340 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa oświetlenia dróg gminnych na terenie Gminy Trzebownisko”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebownisko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582157

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Trzebownisko 976

1.5.2.) Miejscowość: Trzebownisko

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-001

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 17 77 13 700

1.5.8.) Numer faksu: +48 17 77 13 719

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@trzebownisko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://trzebownisko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/trzebownisko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa oświetlenia dróg gminnych na terenie Gminy Trzebownisko”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37d9fe66-8d9d-425a-b8be-c37836f0a3e9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399340

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050182/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Budowa oświetlenia dróg gminnych na terenie gminy Trzebownisko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308619

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BR.271.1.21.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie oświetlenia dróg gminnych na terenie Gminy Trzebownisko.
1.1. W zakres zamówienia wchodzą roboty budowlane polegające na budowie oświetlenia dróg na terenie Gminy Trzebownisko w następujących odcinkach:
1) Budowa oświetlenia drogi gminnej w m. Zaczernie na dz. Nr 4130, 4440/1 (Plac zabaw);
2) Budowa oświetlenia drogi gminnej w Zaczerniu na dz. Nr 4178, 3903 (Szkoła)
3) Budowa oświetlenia drogi gminnej na dz. Nr 4487 w Zaczerniu oraz na dz. Nr 4548, 4549 w m. Zaczernie;
4) Budowa oświetlenia drogi gminnej na dz. Nr 1530 w m. Jasionka oraz na dz. Nr 1531/2, 1531/5, 1533, 1527/1w m. Jasionka,
5) Budowa oświetlenia drogi gminnej na dz. Nr 518, 506, 596/11 w m. Łąka oraz na dz. Nr 519/1, 520/3, 513/1, 512, 597/5, 597/4, 596/14, 596/16 w m. Łąka
1.2.Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa:
Dokumentacja projektowa;
Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 547350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1290270,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 547350,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Elektromonterskie EL-SEK Patryk Sekulski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6020133701

7.3.3) Ulica: ul. Grunwaldzka 10

7.3.4) Miejscowość: Rudnik nad Sanem

7.3.5) Kod pocztowy: 37-420

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 547350,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane