Wykonanie, dostawa i posadowienie czterech pawilonów sanitarnych

Gmina Pruchnik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399389
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399389/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-20 09:13
Lokalizacja
Pruchnik, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d0b9e0b3-2f4b-46ed-b80f-160107425781
Identyfikator
7922033885
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budynki modułowe i przenośneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM WIŚNIOWSKIPrzeworsk, PL · lot 0
265 680 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399389 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie, dostawa i posadowienie czterech pawilonów sanitarnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pruchnik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900424

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Pruchnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-560

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 166236113

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@gminapruchnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminapruchnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminapruchnik.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie, dostawa i posadowienie czterech pawilonów sanitarnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0b9e0b3-2f4b-46ed-b80f-160107425781

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399389

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013438/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa i posadowienie czterech pawilonów sanitarnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368698

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ 271/17/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 280000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Wykonanie, dostawa i posadowienie czterech pawilonów sanitarnych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 2. W przypadku, gdy w SWZ opisano przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, które mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne opisywanym pod warunkiem, że będą one o nie gorszych właściwościach i jakości oraz nie będą prowadzić do zmiany technologii. Wskazane w dokumentacji nazwy należy traktować jako przykładowe. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać w ofercie, że oferowane przez niego w ramach przedmiotu zamówienia dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć pawilony sanitarne fabrycznie nowe, wolne od wad, nie używane, w pełni sprawne, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich i gotowe do użycia, wykonane z materiałów dopuszczonych do stosowania w budownictwie, zgodne z obowiązującymi przepisami oraz normami, przystosowane do całorocznego użytkowania, odporne na warunki atmosferyczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 265680,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 695181,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 265680 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ”AW-TECH” Adam Wiśniowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7941274957

7.3.3) Ulica: Misiągiewicza

7.3.4) Miejscowość: Przeworsk

7.3.5) Kod pocztowy: 37-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 265680 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Ze względu na charakter zamówienia - DOSTAWY art. 95 ust. 1 ustawy PZP nie ma zastosowania.
2. Termin realizacji przedmiotu umowy: do 10 tygodni od dnia podpisania umowy (do 70 dni). Zamawiający oczekuje, że przedmiot zamówienia będzie „gotowy” na 01.11.2026 r..
2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy