Budowa pomostów pływających wraz z tarasami

Gmina Pszczew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399395
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399395/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 09:14
Lokalizacja
Pszczew, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f061ed1e-3a37-45b6-9259-1c50b55ea047
Identyfikator
5950007798
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budowa infrastruktury sportów wodnychRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneObiekty rekreacyjneBudowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnychRoboty budowlane w zakresie przystani jachtowychWodne roboty budowlaneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychOchrona odgromowaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneWyposażenie placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399395 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa pomostów pływających wraz z tarasami

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pszczew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966800

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 13

1.5.2.) Miejscowość: Pszczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-330

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 95 749 23 10

1.5.8.) Numer faksu: 95 749 23 12

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pszczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pszczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f061ed1e-3a37-45b6-9259-1c50b55ea047

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa pomostów pływających wraz z tarasami

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f061ed1e-3a37-45b6-9259-1c50b55ea047

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399395

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034410/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa pomostów pływających wraz z tarasami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Zagospodarowanie plaży komunalnej w Pszczewie”, dofinansowanego w ramach interwencji I.13.1 LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność - Wdrażanie LSR - z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023– 2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336735

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 231527,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania, pn.: „Budowa pomostów pływających wraz z tarasami, w ramach projektu „Zagospodarowanie plaży komunalnej w Pszczewie”, dofinansowanego w ramach interwencji I.13.1 LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność - Wdrażanie LSR - z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023– 2027.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje:
- budowę pomostów pływających modułowych prostokątnych;
- budowę pomostów pływających modułowych z elementów okrągłych;
- budowę pływających platform okrągłych o różnych średnicach, zgodnie z częścią rysunkową dokumentacji projektowej;
- budowę tarasów niezadaszonych;
- wykonanie małego placu zabaw z trzema urządzeniami dla dzieci do lat trzech;
- opracowanie projektów technicznych, warsztatowych, wykonawczych, technologicznych oraz dokumentacji montażowej dla konkretnej technologii wybranej przez Wykonawcę.
Szczegółowy opis i zakres zamówienia przedstawia dokumentacja stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ oraz załącznik nr 7 do SWZ projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45242100-6 - Budowa infrastruktury sportów wodnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45242000-5 - Budowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnych

45242210-0 - Roboty budowlane w zakresie przystani jachtowych

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt.3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie
zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną
przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,
chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane