„Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nakle nad Notecią” oraz „Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Nakle nad Notecią”

Gmina Nakło nad Notecią

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399490
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399490/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 09:31
Lokalizacja
Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b6cacd2-d379-4d52-8545-905a306b3979
Identyfikator
5581768632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi napraw i konserwacji obiektów sportowychNaprawa boisk sportowych

Wykonawcy

2 przyznane

AP-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁochowo, PL · lot 0
949 981,34 PLN
AP-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁochowo, PL · lot 1
1 358 634,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399490 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nakle nad Notecią” oraz
„Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Nakle nad Notecią”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nakło nad Notecią

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350895

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ks. P. Skargi 7

1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 523867960

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umig.naklo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-naklo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1331986

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nakle nad Notecią” oraz
„Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Nakle nad Notecią”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b6cacd2-d379-4d52-8545-905a306b3979

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399490

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035864/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Nakle nad Notecią

1.1.8 Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nakle nad Notecią

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306547

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1591684,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części:

Część I – Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nakle nad Notecią
Część II – Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Nakle nad Notecią
2.1. Część I – Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nakle nad Notecią
Przedmiotem inwestycji jest modernizacja kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią. Planuje się wymianę nawierzchni dwóch boisk – wielofunkcyjnego oraz do piłki nożnej, wymianę wyposażenia obu boisk wraz z ogrodzeniem oraz budowę nowej bieżni do skoku w dal.
Stan istniejący:
1) Boisko wielofunkcyjne zostało wykonane w technologii nawierzchni poliuretanowej składającej się z warstwy nośnej i wierzchniej, ograniczone obrzeżem betonowym 8x30x100. Nawierzchnia wymaga wymiany, widoczne są na niej ślady użytkowania, zacieranie warstw i odkształcenia sprawiające, że nawierzchnia nie jest równa i nie pozwala na właściwe użytkowanie. Boisko jest wyposażone w urządzenia sportowe: dwa słupki do siatkówki i tenisa (wymagana wymiana), dwa kosze do koszykówki z osłoną na słupy osłon z widocznym uszkodzeniem powłok - korozja, brakiem siatki w obręczy (wymagana wymiana tablic). Boisko jest wydzielone ogrodzeniem o wysokości 4 m, z siatki stalowej zgrzewanej, ocynkowanej i malowanej, o małych oczkach. Siatka wymaga wymiany ze względu na widoczne odkształcenia w linii siatki oraz przetarcia.
2) Boisko do piłki nożnej zostało wykonane w technologii sztucznej trawy o wysokości 6 cm, wypełnione piaskiem kwarcowym i granulatem gumowym czarnym. Na nawierzchni widać ślady długotrwałego użytkowania (zacierania się warstw, zmiana wysokości sztucznej trawy). Wymagana jest wymiana nawierzchni. Dwie bramki z siatką są w dobrym stanie. Boisko jest ograniczone z czterech stron ogrodzeniem z siatki plecionej o oczkach 10x10 cm, malowanej, ze stali ocynkowanej i rozpiętej na słupkach o wysokości 4,0 m.
Wymagana jest wymiana siatki ze względu na odkształcenia w linii siatki oraz przetarcia. Za bramkami umieszczono dwa piłkochwyty o wysokości 6 m - siatka z polipropylenu o oczkach 10x10 cm. Wymaga wymiany ze względu na liczne uszkodzenia.
3) Pomiędzy boiskami znajdują się trybuny z polipropylenowych siedzisk, w 6 z nich zauważono wyraźne ubytki lub przełamania materiału. Wymagana jest wymiana na nowe. W rogach boisk umieszczone jest oświetlenie o wysokości 9 m, nie spełnia ono wymagań użytkowników i podlega ono wymianie.
4) W budynku sanitarnym zauważalne są ubytki w elewacji zewnętrznej oraz wewnątrz w postaci uszkodzonych płytek. Wymagany jest ich remont a także wymiana drzwi wejściowych odkształconych przez intensywne użytkowanie.
5) Rozbieg i skocznia do skoku w dal – aktualnie teren zielony porośnięty trawą.

Zakres robót budowlanych:
1) Remont nawierzchni boiska wielofunkcyjnego – wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowo-gumowej. Warstwa nośna – mieszanka granulatu gumowego i lepiszcza poliuretanowego, warstwa użytkowa grubości 2-3 mm – system poliuretanowy wymieszany z granulatem EPDM.
2) Remont nawierzchni boiska do gry w piłkę nożną – wykonanie nowej nawierzchni z trawy sztucznej syntetycznej ze standardami FIFA Quality Programme for Football Turf i normą PN-EN 15330-1:2014-02 w zakresie jak dla nawierzchni przeznaczonej głównie do gry w piłkę nożną. UWAGA! Szczegółowy opis specyfikacji nawierzchni trawiastej oraz wymagania w tym zakresie zawarte zostały w załączonym Suplemencie do dokumentacji projektowej, w odniesieniu do każdej części.
3) Remont elementów małej architektury i wyposażenia – w zakresie wymiany uszkodzonych elementów siatki ogrodzenia, piłkochwytów, słupków do gry w tenisa i siatkówki, tablic koszy, siedzisk trybun oraz w zakresie oprawy oświetleniowej.
W zakresie ogrodzenia – słupki ogrodzeniowe boiska piłkarskiego i wielofunkcyjnego pozostają istniejące, wymianie podlega: 187,1 mb siatki ogrodzeniowej plecionej wys. 4,0m ocynkowanej, malowanej w kolorze zielonym, 105,5 mb paneli ogrodzeniowych zgrzewanych wys. 4,0m ocynkowanych, malowanych w kolorze zielonym.
4) Remont w zakresie elementów budynku sanitariatów – wymiana drzwi, wymiana części płytek ceramicznych, odnowienie powłok malarskich, przegląd białego montażu.
5) Budowa nowej nawierzchni rozbiegu i nawierzchni zeskoczni do skoku w dal - warstwa nośna – mieszanka granulatu gumowego i lepiszcza poliuretanowego, warstwa użytkowa grubości 2-3 mm – system poliuretanowy wymieszany z granulatem EPDM. Nawierzchnia ta jest przepuszczalna dla wody. Kolor ceglasty. Szerokość rozbiegu to 1,22 + 2 x 0,06 m. Rozbieg po obu stronach powinien być oznaczony białymi liniami o szerokości 6 cm, malowanymi na zewnątrz rozbiegu. Należy uwzględnić fundamentowanie krawężników oraz ułożenie obrzeży betonowych wzdłuż bieżni, zakres zadania obejmuje również wykonanie skrzyni:
a) piaskownica: dół wypełniony piaskiem (min. 30 cm) rzecznym płukanym frakcja 0,2-1,3 mm, a pod nim warstwa piasku odsączającego (np. 10 cm),
b) wymiary: ok. 2,75 metra szerokości i 8 metrów długości,
c) wyściółka: geowłóknina (np. typu F200),
d) belka do odbicia: belka drewniana lub kompozytowa umieszczona min. 1 metr od krawędzi piaskownicy,
e) równanie/rekultywacja terenu bezpośrednio przyległego do bieżni (uzupełnienie i wyrównanie warstwy ziemi, wysiew trawy).
f) wzdłuż rozbiegu jak również wokół zeskoczni projektuje się obrzeże betonowe 6x25x100 cm osadzone w ławie betonowej, beton C15/12,
g) obramowanie zeskoczni wykonać z obrzeży bezpiecznych (gumowe).

Szczegółowy zakres robót oraz wymagania Zamawiającego opisane zostały
w dokumentacji technicznej załączonej do niniejszego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.5.) Wartość części: 793327,43 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części:

Część I – Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nakle nad Notecią
Część II – Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Nakle nad Notecią

2.2. Część II – Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Nakle nad Notecią
Przedmiotem inwestycji jest modernizacja kompleksu sportowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią. Planuje się wymianę nawierzchni dwóch boisk – wielofunkcyjnego oraz do piłki nożnej, remont bieżni o nawierzchni poliuretanowej oraz wymianę wyposażenia pawilonu, boisk i słupków ogrodzenia.

Stan istniejący:
1) Boisko wielofunkcyjne zostało wykonane w technologii nawierzchni poliuretanowej składającej się z warstwy nośnej i wierzchniej, ograniczona obrzeżem betonowym 8x30x100. Nawierzchnia wymaga wymiany, widoczne są na niej ślady długotrwałego użytkowania, zacieranie warstw i odkształcenia sprawiające, że nawierzchnia nie jest równa i nie pozwala na właściwe użytkowanie przez sportowców. Boisko jest wyposażone w urządzenia sportowe: dwa słupki do siatkówki i tenisa (wymagana wymiana), dwa kosze do koszykówki z osłoną na słupy z widocznym uszkodzeniem powłok malarskich – ogniska korozji, brakiem siatki w obręczy (wymagana wymiana tablic).
Boisko wydzielone jest ogrodzeniem o wysokości 4,0 m, z siatki stalowej zgrzewanej, ocynkowanej i malowanej, o małych oczkach. Słupki ogrodzenia wymagają wymiany ze względu na liczne zmiany na powierzchni – korozja, uszkodzone powłoki malarskie.
2) Boisko do piłki nożnej zostało wykonane w technologii sztucznej trawy o wysokości 6 cm, wypełnione piaskiem kwarcowym i granulatem gumowym czarnym. Po nawierzchni widać ślady długotrwałego użytkowania (zacieranie warstw, zmiana wysokości sztucznej trawy). Wymagana jest wymiana nawierzchni. Dwie bramki z siatką wymagają wymiany – widoczne są zdarcia lakieru, korozja oraz ubytki w siatce. Boisko jest ograniczone siatką plecioną o oczkach 10x10cm, ze stali ocynkowanej malowanej, rozpiętej na słupkach o wysokości 4,0m. Wymagana jest wymiana słupków ze względu na odkształcenia i uszkodzenia powłok malarskich (korozja). Za bramkami umieszczono dwa piłkochwyty o wysokości 6 m – siatka z polipropylenu o oczkach 10x10 cm. Słupki wymagają wymiany ze względu na liczne uszkodzenia.
3) Pomiędzy boiskami znajdują się trybuny z polipropylenowych siedzisk, w 5 z nich zauważono wyraźne ubytki lub przełamania materiału. Wymagana jest wymiana na nowe. W rogach boisk umieszczone jest oświetlenie o wysokości 9 m, nie spełnia ono wymagań użytkowników i podlega ono wymianie.
4) Bieżnia wykonana w technologii nawierzchni poliuretanowej jest w złym stanie. Widoczne są przełamania w nawierzchni, starcie wierzchniej warstwy i zsunięcie się obrzeży betonowych.
5) Pawilon użytkowy utrzymany jako zaplecze boisk sportowych. Budynek o wysokość jednej kondygnacji nadziemnej, bez podpiwniczenia, wykonany na planie prostokąta. Konstrukcja budynku jest szkieletowa, a dach pokryty papą. Składa się modułów, w tym pomieszczenie dla trenera, magazyn oraz przebieralnie z łazienkami. Dojście do szatni znajduje się w zadaszonym prześwicie budynku. Budynek pod względem technicznym i funkcjonalnym dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Stan budynku ocenia się w stopniu dobrym. Stwierdzono kilka elementów które uległy degradacji. Nawierzchnia i dojścia do szatni osiadły co spowodowało nierówności. Stwierdzono zbieranie się wilgoci w stropie oraz oświetleniu. Podłoga ma źle wykonane spadki oraz odkleja się warstwa wierzchnia.

Zakres robót budowlanych:
1) Remont nawierzchni boiska wielofunkcyjnego – wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowo-gumowej. Warstwa nośna – mieszanka granulatu gumowego i lepiszcza poliuretanowego, warstwa użytkowa grubości 2-3 mm – system poliuretanowy wymieszany z granulatem EPDM.
2) Remont nawierzchni boiska do gry w piłkę nożną – wykonanie nowej nawierzchni z trawy sztucznej syntetycznej ze standardami FIFA Quality Programme for Football Turf i normą PN-EN 15330-1:2014-02 w zakresie jak dla nawierzchni przeznaczonej głównie do gry w piłkę nożną.
UWAGA! Szczegółowy opis specyfikacji nawierzchni trawiastej oraz wymagania w tym zakresie zawarte zostały w załączonym Suplemencie do dokumentacji projektowej, w odniesieniu do każdej części.
3) Remont nawierzchni z kostki betonowej – w zakresie opisanym w dokumentacji technicznej.
4) Remont elementów małej architektury i wyposażenia – w zakresie słupków ogrodzenia i piłkochwytów, słupków do tenisa i siatkówki, tablic kosza, bramki, siedzisk trybun, daszków pawilonu użytkowego oraz w zakresie oświetlenia. W zakresie ogrodzenia – słupki ogrodzeniowe (na długości 188,74 mb) i słupki piłkochwytów (na dł. 60,0 mb) do wymiany łącznie z akcesoriami montażowymi siatki. Istniejąca siatka piłkochwytów o wys. 4,0 m (na dł. 60 m) do demontażu i montażu starej siatki. Istniejąca siatka ogrodzeniowa o wys. 4,0 m (na dł. 188,74 mb) do demontażu i ponownego montażu starej siatki. Zamawiający wymaga słupów o zamkniętym profilu kwadratowym min 80 x 80 mm o grubości ścianki min 3mm, cynkowanych ogniowo i malowanych lub alternatywnie słupów okrągłych o średnicy min 76mm i grubości ścianki min 3mm, cynkowanych ogniowo i malowanych.
5) Remont pawilonu – planuje się odtworzenie stanu pierwotnego obiektu w elementach które uległy degradacji. Wszystkie remontowane lub wymieniane elementy należy dobrać materiałowo i kolorystycznie jak w stanie istniejącym.
6) Remont bieżni o nawierzchni poliuretanowo-gumowej.

Szczegółowy zakres robót oraz wymagania Zamawiającego opisane zostały
w dokumentacji technicznej załączonej do niniejszego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.5.) Wartość części: 798357,51 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 949981,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1433217,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 949981,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AP-Invest Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5543037613

7.3.3) Ulica: Przyjemna 22 lok. 1

7.3.4) Miejscowość: Łochowo

7.3.5) Kod pocztowy: 86-065

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Miltom Tomasz Prygiel
Parznice ul. Jana Pawła II 226
26-624 Kowala Stępocina

Zakres prac - wykonanie nawierzchni boiska sportowego z trawy syntetycznej

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 949981,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1358634,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1676661,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1358634,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AP-Invest Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5543037613

7.3.3) Ulica: Przyjemna 22 lok. 1

7.3.4) Miejscowość: Łochowo

7.3.5) Kod pocztowy: 86-065

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Miltom Tomasz Prygiel
Parznice ul. Jana Pawła II 226
26-624 Kowala Stępocina

Zakres prac:
wykonanie nawierzchni boiska sportowego z trawy syntetycznej

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1358634,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane