Modernizacja kompleksu sportowego Orlik 2012 w Izdebkach

Gmina Nozdrzec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399547
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399547/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 09:46
Lokalizacja
Nozdrzec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3715f32d-fc79-4dd0-b634-887a4f9d3553
Identyfikator
6861555599
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneWznoszenie ogrodzeńWyrównywanie nawierzchni boisk sportowychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychNaprawa boisk sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

ANETA STRZELCZYKGrabów n/Pilicą, PL · lot 0
839 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399547 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego Orlik 2012 w Izdebkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nozdrzec

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Nozdrzec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nozdrzec 224

1.5.2.) Miejscowość: Nozdrzec

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-245

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nozdrzec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nozdrzec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1332364

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego Orlik 2012 w Izdebkach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3715f32d-fc79-4dd0-b634-887a4f9d3553

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399547

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034886/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja kompleksu sportowego Orlik 2012 w Izdebkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305731

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IKŚR.271.2.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni sportowych w kompleksie sportowym Orlik 2012 usytuowanym w Izdebkach na działce nr ewid. 5771.
W skład zamierzenia inwestycyjnego wchodzą:
A. Roboty ogólne:
 Naprawa bram wejściowych na Orlik – 2 sztuki;
 Utylizacja starej trawy i granulatu SBR;
 Naprawa kostki i częściowa jej wymiana na drogach i placach dojazdowych do Orlika i przy Orliku;
 Poprawa uszkodzonego ogrodzenia Orlika;

B. Roboty dotyczące boiska piłkarskiego:
 Maszynowe zdjęcie starej nawierzchni syntetycznej na boisku piłkarskim (minimalna szerokość poboru 150 cm);
 Wyrównanie całej płyty podbudowy w celu osiągnięcia rzędnej 334,2 m n.p.m.;
 Dosypanie miału kamiennego o frakcji 0,075 – 4 mm na całej płycie boiska – warstwa 1 cm po zagęszczeniu. Wyrównanie płyty boiska;
 Utwardzenie płyty do Is>0,97;
 Ułożenie tkanej trawy syntetycznej o parametrach minimalnych:
• Trawa syntetyczna wykonana metodą tkaną lub tuftowaną o wysokości źdźbła min. 45 mm, spełniająca wymagania FIFA Quality Concept for Football Turf (manual 2015),
• Wypełnienie: EPDM z recyclingu,
• Dtex pęczka – min. 13.000,
Grubość włókna/włókien monofilowych – min. 330 μm. W przypadku systemów wykorzystujących więcej niż jeden rodzaj włókna wymóg dotyczący grubości dotyczy każdego rodzaju włókna zastosowanego w oferowanym systemie nawierzchni;
• Ilość pęczków – min. 6 000/m2,
• Masa runa – min. 1 600 g/m2,
• Siła wyrywania pęczka - min. 40 N,
• Wytrzymałość łączenia klejonego po starzeniu – min. 95 N/100mm,
• Przepuszczalność wody w trawie: minimum 1600 mm/h,
• Rodzaj włókna: polietylenowe, monofilamentowe — bez wymogu, by w jednym pęczku występowały co najmniej trzy różne rodzaje przekrojów poprzecznych włókien,
• Podkład: poliolefinowy, lateksowy lub poliuretanowy,
• Kolor nawierzchni: zielony w minimum dwóch różnych odcieniach,
• Linie do piłki nożnej wklejane w nawierzchnie.
 Wklejenie linii wyznaczających boisko zgodnie z wymogami PZPN;
 Zasypanie płyty boiska kwarcem i granulatem EPDM zgodnie z wymogami producenta;
 Wymiana bramek i siatek piłkarskich na nowe;
 Naprawa piłkochwytów z wymianą linek i siatek jak i stabilizacja słupów nośnych
i wymiana górnych poprzeczek w piłkochwytach;

C. Roboty dotyczące boiska wielofunkcyjnego:
 Usunięcie poprzez frezowanie górnej warstwy nawierzchni PU na boisku wielofunkcyjnym;
 Zagruntowanie nawierzchni PU;
 Ułożenie nowej nawierzchni poliuretanowej, przepuszczalnej dla wody oraz przeznaczonej do wykonywania zewnętrznych boisk wielofunkcyjnych. Nawierzchnia może być wykonana jako nawierzchnia typu 2S lub nawierzchnia natryskowa (spray coat), przy zachowaniu wszystkich wymagań minimalnych określonych poniżej.
• W przypadku nawierzchni typu 2S:
 dolna warstwa powinna być wykonana z mieszaniny granulatu gumowego SBR o granulacji 1–4 mm, połączonego lepiszczem poliuretanowym;
 warstwa dolna układana mechanicznie, bezspoinowo, przy pomocy rozkładarki mas poliuretanowych;
 górna warstwa powinna być wykonana z granulatu EPDM o granulacji 1–3 mm, połączonego lepiszczem poliuretanowym;
 warstwa górna układana mechanicznie, bezspoinowo, przy pomocy rozkładarki mas poliuretanowych;
• W przypadku nawierzchni natryskowej (spray coat):
 dolna warstwa powinna być wykonana z granulatu gumowego SBR połączonego lepiszczem poliuretanowym;
 warstwa użytkowa powinna być wykonana jako warstwa natryskowa z mieszaniny granulatu EPDM oraz systemu poliuretanowego;
 całość powinna tworzyć system bezspoinowy, przeznaczony do zastosowania na zewnętrznych boiskach wielofunkcyjnych;
• Nawierzchnia powinna być wykonana jako system bezspoinowy, odporny na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz intensywne użytkowanie sportowe;
• Nawierzchnia powinna być przyjazna dla środowiska oraz użytkowników i spełniać określone wymagania w zakresie zawartości metali ciężkich oraz wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA). Związki zawarte w warstwie użytkowej produktu powinny być zgodne z regulacjami REACH, określającymi dopuszczalne limity wartości WWA;
• Nawierzchnia powinna spełniać wymagania normy PN-EN 14877 lub normy równoważnej;
• Nawierzchnia powinna mieć cechy funkcjonalne mieszczące się w przedziałach opisanych poniżej:
 Grubość: minimum 12,0 mm;
 Wytrzymałość na rozciąganie: minimum 0,40 MPa;
 Opór poślizgu PTV:
– na sucho: 80 – 110
– na mokro: 55 – 110
 Wydłużenie: minimum 40%;
 Amortyzacja w temp. 23°C: 35 – 50%;
 Odkształcenie pionowe w temp. 23°C: maks. 3,0 mm;
 Odbicie piłki: minimum 85%
 Odporność na ścieranie: maks. 4 g
 Przepuszczalność wody: minimum 150 mm/h
• Zawartość związków chemicznych powinna być nie większa niż opisana poniżej, o wartościach podanych w mg/l:
  DOC - po24 godzinach: ≤ 50;
 ołów(Pb): ≤ 0,025;
 kadm (Cd): ≤ 0,005;
 chrom (Cr): ≤ 0,050;
 chrom VI (CrVI): < 0,008;
 rtęć(Hg): ≤ 0,001;
 cynk (Zn): ≤ 0,5;
 cyna(Sn): ≤ 0,04;
 Wytyczenie i namalowanie linii boisk sportowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 839000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1081166,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 839000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANSBUD Aneta Strzelczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8121691987

7.3.4) Miejscowość: Wyborów

7.3.5) Kod pocztowy: 26-902

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 839000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane