Wykonanie właściwych prac w ramach zadania pn.: „Stabilizacja osuwiska nr 120827 celem zabezpieczenia drogi ul. Ogrodowa w m. Lanckorona w km od 0+030 do 0+080 - etap I, gmina Lanckorona”

GMINA LANCKORONA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00209458
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00209458/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-29 07:37
Lokalizacja
Lanckorona, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74f7e91f-7346-42a9-b3a9-713ca8337ec4
Identyfikator
5511158242
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ścianki szczelneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kopania rowówRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejElementy przepustówStudzienki kanalizacyjneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

INTERSERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL · lot 0
976 728,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00209458 z dnia 2025-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie właściwych prac w ramach zadania pn.: „Stabilizacja osuwiska nr 120827 celem zabezpieczenia drogi ul. Ogrodowa w m. Lanckorona w km od 0+030 do 0+080 - etap I, gmina Lanckorona”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LANCKORONA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Lanckorona

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-143

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lanckorona.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lanckorona.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-74f7e91f-7346-42a9-b3a9-713ca8337ec4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie właściwych prac w ramach zadania pn.: „Stabilizacja osuwiska nr 120827 celem zabezpieczenia drogi ul. Ogrodowa w m. Lanckorona w km od 0+030 do 0+080 - etap I, gmina Lanckorona”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74f7e91f-7346-42a9-b3a9-713ca8337ec4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00209458

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015885/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 „Stabilizacja osuwiska nr 120827 celem zabezpieczenia drogi ul. Ogrodowa w Lanckoronie w km od 0+030 do 0+080”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00148123

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. W ramach inwestycji pn: Wykonanie właściwych prac w ramach zadania pn.: „Stabilizacja osuwiska nr 120827 celem zabezpieczenia drogi ul. Ogrodowa w m. Lanckorona w km od 0+030 do 0+080 - etap I, gmina Lanckorona”, wykonane będą:
 Umocnienie rowów oraz kanalizacja deszczowa (roboty ziemne – rowy oraz pełna wymiana gruntu; zabezpieczenie ścian wykopów – pale szalunkowe stalowe (grodzice); montaż sieci kanalizacji deszczowej; przepusty rurowe; studzienki tworzywowe; studnie deszczowe; umocnienie skarp - odwodnienie liniowe, płyty betonowe, bruk kamienny, kosze gabionowe, wieniec żelbetowy, kotwa gruntowa; roboty wykończeniowe);
 Przebudowa sieci elektroenergetycznej (roboty ziemne pod montaż uziemienia, wymiana słupa aowego).
Wykonać należy mur oporowy w postaci połączonych ze sobą materacy oraz koszy gabionowych wypełnionych kruszywem łamanym z miejscowym wzmocnieniem konstrukcji kotwami gruntowymi oraz wieńcem żelbetowym. Podstawowym przeznaczeniem muru jest stabilizacja osuwiska nr 120827 celem zabezpieczenia drogi ul. Ogrodowa w Lanckoronie w km od 0+030 do 0+080. Ponadto wykonać należy również sieć kanalizacji deszczowej w postaci otwartej kanalizacji deszczowej tj. otwarte rowy umocnione szczelnymi elementami betonowymi oraz w postaci rurowej kanalizacji deszczowej tj. kolektory grawitacyjnie umieszczone pod powierzchnia terenu, instalacje drenażowa (odwodnienie wgłębne konstrukcji muru oporowego), zespół studni kanalizacyjnych do połączeń projektowanych odcinków sieci, przebudowę istniejącego wylotu kanalizacji deszczowej do potoku Cedron. Dodatkowo należy wykonać wymianę słupa żelbetowego aowego na słup z żerdzi wirowanej, przewieszenie przyłączy i linii napowietrznej na nowy słup.
Wykonawca uzyska pozwolenie na użytkowanie obiektu od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Wadowicach. Wykonawca będzie posiadał pełnomocnictwo do działania w imieniu Inwestora.
Przedmiotem niniejszego postępowania jest etap I stabilizacji osuwiska nr 120827. Zakres etapu I pokazany jest na rysunku „Zakres_Etap I.
5.2. Szczegółowy zakres robót określony został w dokumentacji projektowo – budowlanej, projekcie wykonawczym, w przedmiarze robót oraz w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212410-6 - Ścianki szczelne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

44132000-4 - Elementy przepustów

44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 976728,9 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1528651,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 976728,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Interservice Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5472217531

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 976728,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane