Remonty budynków , umocnień ziemnych , ogrodzenia oraz strzelnicy w kompleksach wojskowych zlokalizowanych w Nowym Glinniku , Zgierzu , Leźnicy Wielkiej , Kutnie i Regnach
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399621
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399621/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 10:06
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eaeece7a-69f0-4d98-9f07-8a054fc315ac
- Identyfikator
- 7322159359
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399621 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remonty budynków , umocnień ziemnych , ogrodzenia oraz strzelnicy w kompleksach wojskowych zlokalizowanych w Nowym Glinniku , Zgierzu , Leźnicy Wielkiej , Kutnie i Regnach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.2.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 101067256
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Konstantynowska 85
1.4.2.) Miejscowość: Zgierz
1.4.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.4.7.) Numer telefonu: 261442097
1.4.8.) Numer faksu: 31wog.zp@ron.mil.pl
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 31wog.zp@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://31wog.wp.mil.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eaeece7a-69f0-4d98-9f07-8a054fc315ac
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399621
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00098896
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remonty budynków , umocnień ziemnych , ogrodzenia oraz strzelnicy w kompleksach wojskowych zlokalizowanych w Nowym Glinniku , Zgierzu , Leźnicy Wielkiej , Kutnie i Regnach
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie umocnień ziemnych zlokalizowanych w kompleksie wojskowym w Zgierzu ul. Konstantynowska 85 , 95 - 100 Zgierz (zadanie nr 3).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz lokalizację obiektu określa przedmiar robót / zerowy kosztorys ( tj. przygotowany przez Zamawiającego wykaz i opis robót , których wartość określa potencjalny Wykonawca ) w formacie ath oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych ( STWiORB) stanowiącymi załączniki
nr 5-6 do SWZ.
Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z przedmiarem robót / zerowym kosztorysem (tj. przygotowanym przez Zamawiającego wykazem i opis robót , których wartość określa potencjalny Wykonawca) w formacie ath oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót opracowanymi w załącznikach nr 5-6 do SWZ i wytycznymi (poleceniami) Zamawiającego i Inspektora Nadzoru
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
120 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.U.H. Marek Piotr Szpruch
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 732-142-52-96
4.3.3.) Ulica: ul. Długa 6
4.3.4.) Miejscowość: Zgierz
4.3.5.) Kod pocztowy: 95-100
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 460431,68 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00207066/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
konieczność wykonania dodatkowych robót budowlanych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. W trakcie prowadzonych robót remontowych wystąpiła konieczność wykonania dodatkowych robót budowlanych . Przy wykonywaniu ukrycia nr 4 głębokości posadowienia bloków betonowych stwierdzono warstwę zawilgoconej gliny , którą należy wybrać i zastąpić ją betonowym fundamentem o grubości 10 cm .
2. Kierownik SOI sporządził protokół koniczności w dniu 13.07.2026r.
3. Kosztorys inwestorski wykonano na kwotę 37.235,33 zł
4. W dniu 20.07.2026r. skierowano do firmy P.U.H. Marek Piotr Szpruch zaproszenie na negocjacje dotyczące wykonania dodatkowych robót budowlanych
5. Wykonawca przedłożył kosztorys ofertowy na kwotę 37.235,33 zł po stawkach zgodnych z umową podstawową
6. Zamawiający zaakceptował złożony przez Wykonawcę kosztorys ofertowy
7. Protokół sporządzono w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach po jednym dla każdej ze stron
5.4.6.) Wartość zmiany: 37235,33
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 497667,02 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
nie dotyczy| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |