Budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Słonecznej w Dębowcu
GMINA DĘBOWIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399628
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399628/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 10:08
- Lokalizacja
- Dębowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1701f756-72b8-490f-b7ed-d677175da047
- Identyfikator
- 5482376202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399628 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Słonecznej w Dębowcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBOWIEC
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182404
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Katowicka 6
1.4.2.) Miejscowość: Dębowiec
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-426
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: debowiec@debowiec.cieszyn.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.debowiec.bip.info.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1701f756-72b8-490f-b7ed-d677175da047
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399628
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00120247
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Słonecznej w Dębowcu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
W ramach planowanej inwestycji będą wykonywane następujące roboty, kody CPV wskazano niżej w pkt 2.4:
Roboty pomiarowe (wytyczenie trasy)
Usunięcie wierzchniej warstwy ziemi urodzajnej
Wykonanie wykopu otwartego pod kanalizację sanitarną grawitacyjną
umocnienie ścian wykopu
Przewiert rury PE100RC SDR11 Dz160x14,6mm
Przewiert rury PE100RC SDR11 Dz90mm
Montaż sieci kanalizacji sanitarnej z rur PVC kl. S ze ścianką lit Ø 200x5,9 mm wraz z obsypką piasku
Montaż sieci kanalizacji sanitarnej z rur PVC kl. S ze ścianką lit Ø 160x4,7 mm wraz z obsypką piasku
Montaż studzienek kanalizacyjnych fi1000
Montaż studzienek kanalizacyjnych fi600
Wykonanie przepompowni ścieków
Dostawa pomp
Wykonanie inspekcji kamerą TV wraz z dokumentacją
Wykonanie przyłączy z rur PVC kl. S ze ścianką lit Ø 160x4,7 mm wraz z obsypką piasku
Roboty pomiarowe (pomiar powykonawczy)
3.9.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Beskid Invest Andrzej Łacek
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482186832
4.3.4.) Miejscowość: Istebna
4.3.5.) Kod pocztowy: 43-470
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 491468,32 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00197582/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 491404,70 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |