Budowa linii kablowej 110 kV pomiędzy R-101 GPZ Walecznych - R-107 GPZ Kurkowa

TAURON Dystrybucja S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399648
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399648/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 10:12
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3c143ae-4e31-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6110202860
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399648 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa linii kablowej 110 kV pomiędzy R-101 GPZ Walecznych - R-107 GPZ Kurkowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: TAURON Dystrybucja S.A.

1.2.) Oddział zamawiającego: Oddział we Wrocławiu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230179216

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: pl. Powstańców Śląskich 20

1.4.2.) Miejscowość: Wrocław

1.4.3.) Kod pocztowy: 53-314

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.rogacka@tauron-dystrybucja.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tauron-dystrybucja.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - energia elektryczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3c143ae-4e31-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399648

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie sektorowe

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 423774-2023

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zgromadzonych na rachunku Funduszu Modernizacyjnego, w formie dotacji, z Programu priorytetowego „Rozwój infrastruktury elektroenergetycznej na potrzeby rozwoju stacji ładowania pojazdów elektrycznych” na podstawie Umowy numer 3223/2022/Wn01/OA-rs-fm/D

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa linii kablowej 110 kV pomiędzy R-101 GPZ Walecznych - R-107 GPZ Kurkowa

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Budowa linii kablowej 110 kV pomiędzy R-101 GPZ Walecznych - R-107 GPZ Kurkowa

3.9.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-04-24

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ELEKTROTIM S.A.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8942460042

4.3.3.) Ulica: ul. Stargardzka 8

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 54-156

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 29384700,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 69425-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 23890000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Roboty budowlane