Utworzenie placu sportowo – rekreacyjnego w Węgrze
GMINA CZERNICE BOROWE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399667
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399667/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 10:16
- Lokalizacja
- Czernice Borowe, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d03b1625-89cd-4569-bfdd-7ff78d31ce40
- Identyfikator
- 7611485906
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399667 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie placu sportowo – rekreacyjnego w Węgrze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICE BOROWE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378060
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dolna 2
1.5.2.) Miejscowość: Czernice Borowe
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-415
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 236746215
1.5.8.) Numer faksu: 0236770013
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czerniceborowe.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.czerniceborowe.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d03b1625-89cd-4569-bfdd-7ff78d31ce401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie placu sportowo – rekreacyjnego w Węgrze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d03b1625-89cd-4569-bfdd-7ff78d31ce40
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399667
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056721/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Utworzenie placu sportowo – rekreacyjnego w Węgrze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545144
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSOK.042.3.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) Ukształtowanie i niwelację terenu.
b) Wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku pod zestaw sprawnościowy dla dzieci oraz pod zjazdem linowym.
c) Zakup i montaż zjazdu linowego typu „tyrolka” dla dzieci (minimum 23 m długości).
d) Zakup i montaż sprawnościowego placu dla dzieci.
e) Zakup i montaż elementów siłowni zewnętrznej dla dorosłych.
f) Zakup i montaż infrastruktury towarzyszącej tj. ławki, lampy solarnej, kamery monitoringu, stojaka na rowery, kosza na odpady, regulaminu użytkowania obiektu.
g) Zasiew trawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone wadą niemożliwą do usunięcia uniemożliwiającą zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175685,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255034,70 PLN
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |