Usługa dzierżawy medium światłowodowego dla realizacji komunikacji w relacji OUD Wojcieszyn (S6) – Siedziba Zamawiającego (CZR)

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w SZCZECINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399678
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399678/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-20 10:18
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b53f492-3764-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8522353687
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kable światłowodoweInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnychUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399678 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa dzierżawy medium światłowodowego dla realizacji komunikacji w relacji OUD Wojcieszyn (S6) – Siedziba Zamawiającego (CZR)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w SZCZECINIE

1.2.) Oddział zamawiającego: Oddział w Szczecinie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017511575

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: al. Bohaterów Warszawy 33

1.4.2.) Miejscowość: Szczecin

1.4.3.) Kod pocztowy: 70-340

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: igabska@gddkia.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b53f492-3764-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399678

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00349544

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Usługa dzierżawy medium światłowodowego dla realizacji komunikacji w relacji OUD Wojcieszyn (S6) – Siedziba Zamawiającego (CZR)

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Usługa polega na wykonaniu i zestawieniu połączenia światłowodowego pomiędzy serwerownią zlokalizowaną na OUD Wojcieszyn, a serwerownią CZR zlokalizowaną w siedzibie Zamawiającego w celu zarządzania urządzeniami SZR wybudowanymi na drogach klasy A i S zarządzanych przez GDDKiA Oddział w Szczecinie.

3.9.) Główny kod CPV: 32562000-0 - Kable światłowodowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-15

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

23 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.H.U. „TELSAT” Grzegorz Kawka

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8570206286

4.3.3.) Ulica: ul. Jana Dąbskiego 1A

4.3.4.) Miejscowość: Gryfice

4.3.5.) Kod pocztowy: 72-300

4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 590399,88 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00402110/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-06-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 601476,88 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi