Catering dla dzieci w Przedszkolu nr 2 we Włoszakowicach – przygotowywanie i dostarczanie posiłków w okresie od 1.09.2026 r. do 31.12.2026 r.
Przedszkole nr 2
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399782
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-20 10:37
- Lokalizacja
- Włoszakowice, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6972079825
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dostarczania posiłków do szkół
Wykonawcy
1 przyznane
SANDRA SZUMNALeszno, PL · lot 0
252 321,48 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.