Dobudowa platformy dla osób z niepełnosprawnością ruchową realizowana w ramach projektu „Wsparcie AOS w SPZZOZ w Wyszkowie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399802
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399802/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 10:43
Lokalizacja
Wyszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67123eb9-5d2b-457d-be7f-e637a6c4a8c7
Identyfikator
7621747265
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneNarzędzia, zamki, klucze, zawiasy, mocowania, łańcuchy i sprężyny

Wykonawcy

1 przyznane

LIFT ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
211 000,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399802 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dobudowa platformy dla osób z niepełnosprawnością ruchową
realizowana w ramach projektu „Wsparcie AOS w SPZZOZ w Wyszkowie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308726

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Komisji Edukacji Narodowej 1

1.5.2.) Miejscowość: Wyszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29-743-76-11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@szpitalwyszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalwyszkow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-67123eb9-5d2b-457d-be7f-e637a6c4a8c7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dobudowa platformy dla osób z niepełnosprawnością ruchową
realizowana w ramach projektu „Wsparcie AOS w SPZZOZ w Wyszkowie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67123eb9-5d2b-457d-be7f-e637a6c4a8c7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399802

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119878/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wsparcie AOS w SPZZOZ w Wyszkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu V Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu, Działania: 5.6:”Ochrona zdrowia, Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna (AOS) i leczenie jednego dnia, Typ projektu: Inwestycje w infrastrukturę zdrowotną” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288433

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DEZ/Z/341/ZP-14/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Dobudowa platformy dla osób z niepełnosprawnością ruchową realizowana w ramach projektu „Wsparcie AOS w SPZZOZ w Wyszkowie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu V Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu, Działania: 5.6:”Ochrona zdrowia, Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna (AOS) i leczenie jednego dnia, Typ projektu: Inwestycje w infrastrukturę zdrowotną” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027”
Zadanie obejmuje: Demontaż istniejącej pochylni. Dostawa, montaż i uruchomienie nowej platformy z szybem dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Uzyskanie wszystkich wymaganych prawem polskim decyzji dopuszczających platformę do ruchu, w tym Protokół Dopuszczenia Urządzenia Dźwigowego do Eksploatacji z Urzędu Dozoru Technicznego. Wykonanie prac budowlanych, instalacyjnych. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Opracowanie instrukcji eksploatacji i konserwacji zamontowanego urządzenia. Opracowanie dokumentacji powykonawczej. Serwis platformy w okresie gwarancji.
2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 5 – Projektowane postanowienia umowy.
3. Wymagania określone w SWZ i załącznikach mają charakter wymagań minimalnych.
4. Wykonawca zapewni, że osoby uczestniczące w realizacji zamówienia będą w stanie skutecznie komunikować się z Zamawiającym w języku polskim, w szczególności w zakresie bieżących ustaleń i dokumentacji związanej z realizacją umowy.
5. Warunki dostawy i płatności szczegółowo opisane w Załączniku nr 5 Projektowane postanowienia umowy
Termin płatności faktury to 60 dni od dnia dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury Zamawiającemu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44500000-5 - Narzędzia, zamki, klucze, zawiasy, mocowania, łańcuchy i sprężyny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 211000,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 253784,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 211000,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LIFT ENGINEERING Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 527879487

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 211000,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31
2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane