Przebudowa nawierzchni dróg gminnych w miejscowości Pruszków ulice Leopolda Staffa i Juliana Tuwima

GMINA BLIZANÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399748
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399748/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 10:32
Lokalizacja
Blizanów Drugi, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-106c9c5f-af00-4aae-a3d0-78a76131bd80
Identyfikator
9680860544
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399748 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa nawierzchni dróg gminnych w miejscowości Pruszków ulice Leopolda Staffa i Juliana Tuwima

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA BLIZANÓW

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855535

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: 52

1.4.2.) Miejscowość: Blizanów Drugi

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-814

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@blizanow.ug.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/blizanow

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-106c9c5f-af00-4aae-a3d0-78a76131bd80

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399748

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00269986

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa nawierzchni dróg gminnych w miejscowości Pruszków ulice Leopolda Staffa i Juliana Tuwima

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa nawierzchni dróg gminnych w miejscowości Pruszków ulice Leopolda Staffa i Juliana Tuwima.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Zakres robót obejmuje:
• roboty przygotowawcze
• cięcie pielęgnacyjne – podkrzesanie krzewów
• roboty ziemne
• regulacja pionowa urządzeń
• studzienki ściekowe
• nawierzchnia jezdni
• krawężniki i obrzeża
• ściek przy krawężnikowy
• oznakowanie pionowe, poziome
• roboty wykończeniowe
• inwentaryzacja powykonawcza
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji technicznej – Załącznik nr 11 do SWZ.
4. W przypadku wystąpienia w materiałach opisujących przedmiot zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, należy rozumieć, iż wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy "lub równoważny". Zamawiający dopuszcza materiały i/lub rozwiązania równoważne pod warunkiem zachowania parametrów technicznych, jakościowych i użytkowych nie gorszych niż wskazane w dokumentacji oraz nieprowadzących do zmiany technologii. Wskazane w dokumentacji nazwy należy traktować jako przykładowe. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Zamawiający nie może odrzucić oferty tylko dlatego że oferowane roboty budowlane, dostawy lub usługi nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem że Wykonawca udowodni, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. Wykonawca na własny koszt wykona, uzgodni oraz zatwierdzi projekt organizacji ruchu na czas trwania robót, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wykonawca zapewnia oznakowanie tymczasowe, jego utrzymanie i demontaż.

3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-08-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ROL DRÓG Zakład Usługowo Produkcyjny Roboty Drogowo Budowlane

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8271566752

4.3.4.) Miejscowość: Rajsko 2

4.3.5.) Kod pocztowy: 62-860

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 372837,91 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00312229/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 372837,91 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane