Wykonywanie robót budowlanych polegających na rozbiórce budynku magazynowego z rampą oraz magazynu nawozów - hangaru położonych na terenie WOLOiZOL w Gorzycach przy ulicy Zamkowej 8 w Gorzycach

WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY W GORZYCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399771
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399771/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 10:36
Lokalizacja
Gorzyce, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9fdd1d4b-2483-443e-a4f0-282a5b016010
Identyfikator
6472170474
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzu

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399771 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonywanie robót budowlanych polegających na rozbiórce budynku magazynowego z rampą oraz magazynu nawozów - hangaru położonych na terenie WOLOiZOL w Gorzycach przy ulicy Zamkowej 8 w Gorzycach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY W GORZYCACH

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001092085

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Zamkowa 8

1.4.2.) Miejscowość: Gorzyce

1.4.3.) Kod pocztowy: 44-350

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.4.7.) Numer telefonu: 32 412 31 81

1.4.8.) Numer faksu: 32 45 11 696

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@woloizol.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://woloizol.com.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fdd1d4b-2483-443e-a4f0-282a5b016010

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399771

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00183461

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonywanie robót budowlanych polegających na rozbiórce budynku magazynowego z rampą oraz magazynu nawozów - hangaru położonych na terenie WOLOiZOL w Gorzycach przy ulicy Zamkowej 8 w Gorzycach

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót budowlanych polegających na rozbiórce budynku magazynowego z rampą oraz magazynu nawozów - hangaru położonych na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Lecznictwa Odwykowego i Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Gorzycach przy ulicy Zamkowej 8 w Gorzycach w tym wykonywanie robót budowlanych, w szczególności polegających na:
1)oznakowaniu tablicami ostrzegawczymi terenu, wygrodzeniu terenu taśmami;
2)upewnieniu się, że wszystkie media zostały odłączone – odłączenie po stronie Zamawiającego;
3)wykonaniu roboty demontażowej (pokrycia dachowe, więźba);
4)wykonaniu robót rozbiórkowych (ściany, mury ceglane, posadzki, fundamenty);
5)wykonaniu niwelacji terenu pozostałego po rozbiórkach;
6)wywozie i utylizacji materiałów powstałych z rozbiórki oraz pozostałych w budynkach;
7)wykonaniu operatu geodezyjnego powykonawczego i przedłożenie go Zamawiającemu.
Wykonawca jest zobowiązany zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe FOXMET Monika Czaplińska

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6423023336

4.3.3.) Ulica: Kopalniana 9a

4.3.4.) Miejscowość: Czerwionka - Leszczyny

4.3.5.) Kod pocztowy: 44-230

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 57687,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00269968/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 57687,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane