Budowa oświetlenia ulicznego w m. Ostrów Wielkopolski, ul. Ekologiczna, Hebanowa, Sportowa, Świetlicowa, Osiedle Leśne, Jaworowa

EOŚ sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00399792
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00399792/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 10:41
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e8e0699-054d-4878-a505-33fb7490a69b
Identyfikator
6181607268
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399792 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w m. Ostrów Wielkopolski, ul. Ekologiczna,
Hebanowa, Sportowa, Świetlicowa, Osiedle Leśne, Jaworowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: EOŚ sp. z o.o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250680024

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Wrocławska 71A

1.4.2.) Miejscowość: Kalisz

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.4.7.) Numer telefonu: 62 598 52 70

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@eos.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.eos.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e8e0699-054d-4878-a505-33fb7490a69b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399792

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00139397

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa oświetlenia ulicznego w m. Ostrów Wielkopolski, ul. Ekologiczna,
Hebanowa, Sportowa, Świetlicowa, Osiedle Leśne, Jaworowa

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia ulicznego w m. Ostrów Wielkopolski, ul. Ekologiczna, Hebanowa, Sportowa, Świetlicowa, Osiedle Leśne, Jaworowa, obejmująca m.in.:
− budowę linii kablowej o łącznej długości ok. 1662 m,
− montaż i stawianie słupów oświetleniowych w ilości 36 szt.,

3.9.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

120 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ELEKTROBUD JMR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 528660667

4.3.3.) Ulica: ul. Powstańców Wlkp. 36

4.3.4.) Miejscowość: Hanulin

4.3.5.) Kod pocztowy: 63-600

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 279210 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00255639/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-17

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 279210 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane