Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Płocku
Powiat Płocki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399834
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399834/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 10:51
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-11337deb-8b44-46b5-aaa6-88b6d7b8e1d2
- Identyfikator
- 7743227414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399834 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Płocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Płocki
1.2.) Oddział zamawiającego: Zarząd Powiatu w Płocku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016034
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Bielska 59
1.4.2.) Miejscowość: Płock
1.4.3.) Kod pocztowy: 09-400
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@powiat.plock.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-plock.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11337deb-8b44-46b5-aaa6-88b6d7b8e1d2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399834
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00128332
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Płocku
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: „Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Płocku” Część 1. Termomodernizacja Starostwa Powiatowego w Płocku poprzez wymianę stolarki okiennej w budynku Starostwa Powiatowego w Płocku przy ul. Bielskiej 59.
Szczegółowy opis i sposób wykonania przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ i przedmiarze dla Części 1.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
44221100-6 - Okna
45421132-8 - Instalowanie okien
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): F.H.U.P. "DOMREX" Jacek Rupar
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8151075603
4.3.4.) Miejscowość: Białobrzegi 3g
4.3.5.) Kod pocztowy: 37-114
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 249002,42 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00181664/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 244757,41 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |