Maluch +: przebudowa budynku przy ul. Staszica 35 wraz z zagospodarowaniem terenu w celu utworzenia Filii Żłobka Miejskiego w Pułtusku.
Gmina Pułtusk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399960
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399960/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 11:16
- Lokalizacja
- Pułtusk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83e787c5-46f8-4fb5-b83f-9383f9c5817a
- Identyfikator
- 5681540236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399960 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Maluch +: przebudowa budynku przy ul. Staszica 35 wraz z zagospodarowaniem terenu w celu utworzenia Filii Żłobka Miejskiego w Pułtusku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pułtusk
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377907
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 41
1.4.2.) Miejscowość: Pułtusk
1.4.3.) Kod pocztowy: 06-100
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@pultusk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pultusk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83e787c5-46f8-4fb5-b83f-9383f9c5817a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399960
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00143957
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 ,,Aktywny Maluch'' 2022-2029
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Maluch +: przebudowa budynku przy ul. Staszica 35 wraz z zagospodarowaniem terenu w celu utworzenia Filii Żłobka Miejskiego w Pułtusku.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Inwestycja pn. „Maluch+: przebudowa budynku przy ul. Staszica 35 wraz z zagospodarowaniem terenu w celu utworzenia Filii Żłobka Miejskiego w Pułtusku” polegać będzie na przebudowie i zmianie sposobu użytkowania budynku usługowo-administracyjnego na wielofunkcyjny budynek żłobka wraz z miejscami postojowymi i infrastrukturą towarzyszącą zlokalizowanego w Pułtusku przy ul. Staszica 35 w Pułtusku. Obiekt zlokalizowany jest na działce nr 242/5 obręb 14 miasta Pułtusk.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45231200-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów naftowych i gazociągów
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
13 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WALD - GLOB Spółka Jawna Jan Radecki
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681370107
4.3.4.) Miejscowość: Pułtusk
4.3.5.) Kod pocztowy: 06-100
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 8533333,33 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00215854/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
wystąpienie konieczności wykonania robót dodatkowych , niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy, obejmujących prace związane z wykonaniem robót budowlanych, instalacyjnych , sanitarnych i elektrycznych , których zakres został określony w protokole konieczności z dnia 28 maja 2026r zatwierdzonym przez inspektorów nadzoru inwestorskiego i wynikającą z tego tytułu zmianą części przedmiotu umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 10 lipca 2026r. Strony uzgadniają wynagrodzenie ryczałtowe za wykonanie przedmiotu umowy na kwotę w wysokości ogółem brutto 8.770.608,23zł
5.4.6.) Wartość zmiany: 237274,90
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
wystąpienie Wykonawcy o wydłużenie terminu realizacji umowy z uwagi na wystąpienie ponadprzeciętnych warunków pogodowych w postaci fal upałów, które uniemożliwiały prowadzenie części robót budowlanych oraz zaistniałą koniecznością sprostowania omyłki rachunkowej, polegającej na błędnym określeniu wartości podatku Vat zawartej w aneksie nr 1 do umowy, lecz nie mającej wpływu na zmianę wynagrodzenia brutto Wykonawcy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 20 lipca 2026r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 8770608,23 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |