Realizacja inwestycji w ramach projektu „Rozwój infrastruktury SP ZOZ we Włodawie na potrzeby opieki długoterminowej i geriatrycznej osób starszych” w ramach KPO
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399979
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399979/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 11:20
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be621052-d2d5-446d-8636-229b02d1b6d8
- Identyfikator
- 5651337789
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399979 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Realizacja inwestycji w ramach projektu „Rozwój infrastruktury SP ZOZ we Włodawie na potrzeby opieki długoterminowej i geriatrycznej osób starszych” w ramach KPO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197664
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Piłsudskiego 64
1.4.2.) Miejscowość: Włodawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 22-200
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.4.7.) Numer telefonu: 797704880
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz.wlodawa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.wlodawa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be621052-d2d5-446d-8636-229b02d1b6d8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399979
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00395535
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
„Rozwój infrastruktury SP ZOZ we Włodawie na potrzeby opieki długoterminowej i geriatrycznej osób starszych” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Realizacja inwestycji w ramach projektu „Rozwój infrastruktury SP ZOZ we Włodawie na potrzeby opieki długoterminowej i geriatrycznej osób starszych” w ramach KPO
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Obiekt będący przedmiotem inwestycji jest budynkiem o trzech kondygnacjach nadziemnych oraz jednej podziemnej. W budynku znajduje się jedna klatka schodowa oraz winda osobowa. Planowana jest rozbudowa budynku poprzez dobudowę dwóch klatek schodowych od strony północnej i południowej, szybu windowego oraz komunikacji i jednego pomieszczenia na każdej kondygnacji. Dodatkowo przewiduje się przebudowę budynku oraz prace remontowe z dostosowaniem budynku do przepisów pożarowych.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-05-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): a. GT CONTRACTING KATRZYNA GERGONT PIOTR TARKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525890697
4.3.3.) Ulica: Międzyrzecka 92
4.3.4.) Miejscowość: Radzyń Podlaski
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-300
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 6731193,05 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00477234/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana formy prawnej spółki Wykonawcy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Na podstawie art. 455 ust 1 pkt 2 c) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U z 2024 r
poz.1320 z późn. zm.) oraz mając na uwadze wniosek Wykonawcy z dnia 02.02.2026 r., w którym Wykonawca informuje
Zamawiającego o zmianie formy prawnej spółki Wykonawcy która nastąpiła w dniu 30.01.2026 r. strony zgodnie
postanawiają zmienić komparycję ww. umowy poprzez wpisanie w miejsce dotychczasowego Wykonawcy następujący
podmiot:
„GT CONTRACTING KATRZYNA GERGONT PIOTR TARKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Radzyniu
Podlaskim, ul. Międzyrzecka 92, 21-300 Radzyń Podlaski, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym Lublin Wschód w Lublinie zSiedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0001220369, REGON:
525890697, NIP: 538186667
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Na podstawie art. 455 ust 1 pkt 1 oraz art. 455 ust 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U
z 2024 r poz.1320 z późn. zm.) oraz mając na uwadze wniosek Wykonawcy z dnia 16.04.2026 r., dotyczący konieczności
wykonania prac zamiennych/koniecznych w stosunku do prac objętych przedmiotem Umowy oraz protokoły konieczności
robót zaakceptowane przez Zamawiającego i Inspektora Nadzoru Inwestorskiego strony zgodnie postanowiły zawrzeć
aneks.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wykonania prac zamiennych/koniecznych oraz wydłużenie terminu realizacji do 16.06.2026 r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 400005,47
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 7131198,52 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |