Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 6 - etap II
Miasto Łaziska Górne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00399985
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399985/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 11:21
- Lokalizacja
- Łaziska Górne, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-133695d0-eb31-4e0e-95be-c271b50f1243
- Identyfikator
- 6351834018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399985 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 6 - etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łaziska Górne
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257601
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Ratuszowy 1
1.4.2.) Miejscowość: Łaziska Górne
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-170
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.4.7.) Numer telefonu: 322348000
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@laziska.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.laziska.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-133695d0-eb31-4e0e-95be-c271b50f1243
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399985
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00626183
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 6 - etap II
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem Zamówienia jest:
Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 6 – etap II.
2. W ramach zadania Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót wykończeniowych na piętrze II w segmentach A, B i C od strony B. W zakres zadania wchodzą następujące roboty:
a. rozbiórka istniejących podłóg i wykonanie nowych,
b. skucie pozostałości tynków na ścianach i wykonanie nowych wraz z malowaniem,
c. wykonanie sufitów podwieszanych,
d. wykonanie instalacji sanitarnych wodociągowo-kanalizacyjnych,
e. wykonanie białego montażu w instalacji elektrycznej,
f. wydzielenie przeciwpożarowo klatki schodowej wraz z instalacją systemu oddymiania i projektem technicznym,
g. wykonanie instalacji hydrantowej wraz z projektem technicznym.
Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia określony jest przy pomocy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiaru robót.
3.9.) Główny kod CPV: 45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6350001055
4.3.3.) Ulica: Energetyków 5
4.3.4.) Miejscowość: Łaziska Górne
4.3.5.) Kod pocztowy: 43-170
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2199660,62 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00053825/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiany wynikające z obowiązku wystawienia faktur w KSeF
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiany wynikające z obowiązku wystawienia faktur KSeF
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2199660,62 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy - Roboty budowlane |