Dostawa w formie leasingu operacyjnego dwóch fabrycznie nowych samochodów osobowych

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00209534
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00209534/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-29 08:10
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4371689f-1a64-48ea-a15b-3beefa6ca0c2
Identyfikator
6462100779
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osoboweUsługi leasingu finansowego

Wykonawcy

1 przyznane

EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot 0
255 580,49 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00209534 z dnia 2025-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa w formie leasingu operacyjnego dwóch fabrycznie nowych samochodów osobowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.

1.3.) Oddział zamawiającego: RCGW S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273340260

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Marszałka Piłsudskiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rcgw@rcgw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.rcgw.pl/przetargi-zapytania-ofertowe

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://rcgw.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/470437

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


osoba prawna utworzona w celu zaspokajania potrzeb o charakterze powszechnym

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa w formie leasingu operacyjnego dwóch fabrycznie nowych samochodów osobowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4371689f-1a64-48ea-a15b-3beefa6ca0c2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00209534

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00166213

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EU/JNJ/samochody_powtórka/13/03/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 629543,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu osobowego nr 1, Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 3A do SWZ – OPZ dla części A.
Wymagania dotyczące warunków leasingu zostały określone w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66114000-2 - Usługi leasingu finansowego

4.5.5.) Wartość części: 208450,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część B - Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu osobowego nr 2.
Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 3B do SWZ – OPZ dla części B.
Wymagania dotyczące warunków leasingu zostały określone w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66114000-2 - Usługi leasingu finansowego

4.5.5.) Wartość części: 421092,89 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 255580,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255580,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 255580,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 930986308

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Przedsiębiorstwo Euro-Kas S.A

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 255580,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

2025-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy