Profilowanie i zagęszczanie nawierzchni gruntowych za pomocą destruktu stabilizowanego mechanicznie

Gmina Miasto Marki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00400040
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400040/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 11:35
Lokalizacja
Marki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe571910-728b-4a41-9f4b-2a864264656b
Identyfikator
1251622308
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD ROBÓT OGRODNICZO-DROGOWYCH SAWICKA MICHALINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobyłka, PL · lot 0
1 201 986,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400040 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Profilowanie i zagęszczanie nawierzchni gruntowych za pomocą destruktu stabilizowanego mechanicznie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Marki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 95

1.5.2.) Miejscowość: Marki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-270

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marki.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Profilowanie i zagęszczanie nawierzchni gruntowych za pomocą destruktu stabilizowanego mechanicznie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe571910-728b-4a41-9f4b-2a864264656b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400040

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041609/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Profilowanie i zagęszczanie nawierzchni gruntowych za pomocą destruktu stabilizowanego mechanicznie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377392

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

1) Udzielenie zamówienia podstawowego nastąpiło w dniu 25-06-2026.
2) Umowę podstawową nr 272.18.2026 zawarto z Wykonawcą Zakład Robót Ogrodniczo-Drogowych Sawicka Michalina Sp. z o.o. z siedzibą w Kobyłce 05-230 przy ul. Szwedzkiej 9 wpisaną do rejestru KRS pod nr 0000986892 NIP 1251736549 REGON 522807610 zwaną dalej Wykonawcą.
3) Zamawiający przewidział w postępowaniu WZP.271.18.2026 (SWZ i ogłoszenie nr 2026/BZP 00250504z dnia 19-05-2026 udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót, jak te będące przedmiotem zamówienia podstawowego.
4) Zamawiający przewidział na udzielenie zamówienia kwotę 1 624 471,54 zł netto, która stanowi 100% wartości zamówienia podstawowego,
5) Szacunkowa wartość przedmiotowego zamówienia wynosi: 977 326,93 zł netto co stanowi równowartość 226 757,99 euro.
6) Dotychczas nie udzielono zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.43.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Profilowanie i zagęszczanie nawierzchni gruntowych za pomocą destruktu stabilizowanego mechanicznie z dwukrotnym powierzchniowym utrwaleniem
z zastosowaniem kruszywa bazaltowego i lepiszcza emulsji asfaltowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 Opis Przedmiotu Zamówienia oraz dokumentacja techniczna która stanowi załącznik nr 2 do Zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Ogrodniczo-Drogowych Michalina Sawicka Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 125-173-65-49

7.3.4) Miejscowość: Kobyłka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1201986,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-11
2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane