Budowa drogi dojazdowej bocznej ul. Księdza Stanisława Hładuniaka

MIASTO DĘBLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00400044
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400044/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 11:36
Lokalizacja
Dęblin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-579c3b19-0ae0-460c-9918-21afb9fcf1c1
Identyfikator
5060026098
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie budowy dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400044 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa drogi dojazdowej bocznej ul. Księdza Stanisława Hładuniaka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: MIASTO DĘBLIN

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019419

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Rynek 12

1.4.2.) Miejscowość: Dęblin

1.4.3.) Kod pocztowy: 08-530

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.deblin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.deblin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-579c3b19-0ae0-460c-9918-21afb9fcf1c1

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400044

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00214714

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa drogi dojazdowej bocznej ul. Księdza Stanisława Hładuniaka

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

3.3. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę drogi dojazdowej bocznej ul. Księdza Stanisława Hładuniaka o długości ok. 45 m.
3.4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Wycinkę drzew.
2) Roboty ziemne – wykopy, nasypy.
3) Wykonanie zagospodarowania terenu.
4) Rozbiórkę nawierzchni drogi dla pieszych z kostki brukowej betonowej (dotyczy pasa drogowego ul. Księdza Stanisława Hładuniaka).
5) Korytowanie, profilowanie i zagęszczanie podłoża pod jezdnię, drogi dla pieszych
i zjazdy.
6) Wykonanie obramowania drogi krawężnikami betonowymi najazdowymi
15 x 22 cm.
7) Wykonanie obramowania dróg dla pieszych obrzeżem betonowym 8 x 30 cm.
8) Wykonanie warstw odsączających z pospółki.
9) Wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki kruszywa stabilizowanego cementem C3/4.
10) Wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki niezwiązanej C90/3.
11) Wykonanie warstw podbudowy z mieszanki kruszywa stabilizowanego cementem C1,5/2.
12) Wykonanie nawierzchni jezdni z kostki brukowej betonowej grubości 8 cm
i powierzchni ok. 185 m2.
13) Wykonanie nawierzchni placu nawrotowego z płyt ażurowych grubości 12 cm
i powierzchni ok. 125 m2.
14) Wykonanie nawierzchni zjazdów z kostki brukowej betonowej grubości 8 cm
i powierzchni ok. 45 m2.
15) Wykonanie nawierzchni dróg dla pieszych z kostki brukowej betonowej grubości 6 cm i powierzchni ok. 130 m2.
16) Wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.
17) Roboty porządkowe, humusowanie i urządzenie zieleni.
18) Przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prób i badań.
19) Obsługę geodezyjną zadania, w tym wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej w 3 egz. dla zamawiającego.
Szczegółowy zakres robót zawiera Dokumentacja projektowa – załącznik nr 8 do SWZ oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – załącznik nr 9 do SWZ. Przedmiar robót stanowi element pomocniczy do obliczenia ceny oferty – załącznik nr 10 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe PeZet-BUD Piotr Zdun

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7161008542

4.3.3.) Ulica: Kilińskiego

4.3.4.) Miejscowość: Puławy

4.3.5.) Kod pocztowy: 24-100

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 171012,46 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00289349/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 171012,46 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane