Zagospodarowanie terenu przy budynku Oddziału Psychiatrycznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Ostrowie Wielkopolskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00400052
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400052/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 11:37
- Lokalizacja
- Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab5edda5-9f8d-439a-bae2-27a5d675c872
- Identyfikator
- 6222256387
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400052 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy budynku Oddziału Psychiatrycznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Ostrowie Wielkopolskim
1.2.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000314187
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Limanowskiego 20/22
1.4.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-400
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpital.osw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.osw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab5edda5-9f8d-439a-bae2-27a5d675c872
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400052
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00461968
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zagospodarowanie terenu przy budynku Oddziału Psychiatrycznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn.:
Zagospodarowanie terenu przy budynku Oddziału Psychiatrycznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim
Planowana inwestycja polega na wytyczeniu ciągów pieszych oraz placów rekreacyjnych, wyposażonych w elementy małej architektury oraz uzupełnionych zielenią ozdobną.
1.2 Przedmiot zamówienia obejmuje :
I Roboty rozbiórkowe
1) rozebranie nawierzchni z kostki brukowej;
2) rozebranie podłoża z betonu żwirowego;
3) rozebranie ław pod krawężniki oraz obrzeży;
4) demontaż lub wymiana istniejących elementów małej architektury i istniejących punktów świetlnych;
5) wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki;
II Zagospodarowanie terenu , poprzez wykonanie zgodnie z projektem m.in.:
1) chodników i placy z nawierzchni mineralnej wraz z obrzeżami;
2) nawierzchni żwirowej wraz z obrzeżami;
3) przygotowanie terenu pod nasadzenia roślin ozdobnych;
4) nasadzenie roślin ozdobnych;
5) dostawa i montaż obiektów małej architektury w tym: donic, ławek, stojaka rowerowego;
3.9.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
180 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ekolas II Sp. z o.o
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222833927
4.3.3.) Ulica: Kasztanowa 21
4.3.4.) Miejscowość: Przygodzice
4.3.5.) Kod pocztowy: 63-421
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 538635,07 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00596130/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana zakresu robót. Zwiększenie powierzchni parkingu samochodowego 98m2. Zwiększenie nawierzchni chodników o fragment przy wejściu do archiwum 20 m2, parking rowerowy 16 m2, plac po pergolę 36 m2. Zmiana nawierzchni żwirowej 40 m2 ( między wejściem do Oddziału ) na przepustową ( żywiczną ).
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wartość robót dodatkowych wyniosła 59 108,29 zł netto. 72 703,20 zł brutto.
Wynagrodzenie wykonawcy cena netto = 503 029,02 zł cena brutto = 611 338,27
5.4.6.) Wartość zmiany: 72703,20
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 611338,27 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |