Dostosowanie pomieszczeń na potrzeby „Centrum Wsparcia Rodziny” dla mieszkańców Gminy Miłoradz

GMINA MIŁORADZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00400160
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400160/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 12:03
Lokalizacja
Miłoradz, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f6eb17b-580a-4be1-a007-69f4f8b83d5d
Identyfikator
5792029819
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty odwadniająceRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400160 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie pomieszczeń na potrzeby „Centrum Wsparcia Rodziny” dla mieszkańców Gminy Miłoradz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIŁORADZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747916

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żuławska 9

1.5.2.) Miejscowość: Miłoradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-213

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 552711531

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: projekty@miloradz.malbork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miloradz.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/miloradz/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie pomieszczeń na potrzeby „Centrum Wsparcia Rodziny” dla mieszkańców Gminy Miłoradz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f6eb17b-580a-4be1-a007-69f4f8b83d5d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400160

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008165/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Dostosowanie pomieszczeń na potrzeby „Centrum Wsparcia Rodziny” dla mieszkańców Gminy Miłoradz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia dofinansowany jest ze środków programu Fundusze Europejskie dla Pomorza na lata 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377088

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: R.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 563641,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, polegające odpowiednio na przebudowie części budynku mieszkalnego ze zmianą sposobu użytkowania na Centrum Wsparcia Rodziny, przedmiotowe pomieszczenia znajdują się na parterze w budynku mieszkalnym, działka nr 103/8, 157/4, obręb 0008, Stara Kościelnica, gmina Miłoradz, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.
W ramach zamówienia znajdują się:
1) roboty wewnętrzne obejmujące przebudowę i remont pomieszczeń znajdujących się na parterze wraz z instalacjami elektrycznymi i sanitarnymi oraz w piwnicy wraz z wymianą pieca na nowy piec na pellet,
2) roboty zewnętrzne obejmujące instalację platformy pionowej bez szybu dla transportu osób niepełnosprawnych oraz dojazd do platformy oraz remont ganku i schodów zewnętrznych,
3) zagospodarowanie terenu wraz z budową drewnianej wiaty rekreacyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45232452-5 - Roboty odwadniające

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty. Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane