Remont pustostanu lokalu mieszkalnego nr 21 w budynku przy ul. Okrąg 12 w Warszawie
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00400158
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400158/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 12:02
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ca8bc5f-d664-46fd-bd67-4b0cfc867435
- Identyfikator
- 1070001293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400158 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont pustostanu lokalu mieszkalnego nr 21 w budynku przy ul. Okrąg 12 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012547634
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Szwoleżerów 5
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-464
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgn.waw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgn.waw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ca8bc5f-d664-46fd-bd67-4b0cfc867435
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400158
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont pustostanu lokalu mieszkalnego nr 21 w budynku przy ul. Okrąg 12 w Warszawie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1) w zakresie branży ogólnobudowlanej: rozbieranie posadzek; skucie tynków; wykonywanie tynków; wyrównanie podłoży masą samopoziomującą; układanie glazury, płytek; wykonywanie; układanie paneli podłogowych; malowanie ścian i sufitów, założenie okuć, klamek, zamków;
2) w zakresie branży sanitarnej: roboty demontażowe w zakresie instalacji wod.-kan.; układanie rurociągów wody zimnej i ciepłej, rurociągów kanalizacji sanitarnej oraz instalacji gazu i centralnego ogrzewania; wykonywanie podejść; montaż armatury odcinającej; montaż przyborów sanitarnych; wykonywanie prób szczelności poszczególnych instalacji i inne roboty
sanitarne nie objęte wykazem;
3) w zakresie branży elektrycznej: roboty demontażowe osprzętu i opraw; wymiana tablic lokalowych; układanie przewodów instalacji elektrycznej i przewodów teletechnicznych; montaż osprzętu elektrycznego; pomiary elektryczne powykonawcze.
3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
42 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PROFI-STAL Jacek Kajka
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251990576
4.3.3.) Ulica: Radosna
4.3.4.) Miejscowość: Dąbrówka
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-430
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 33057,72 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00314511/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 32116,58 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |